250 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hoteľa Hotel Forest Beach ****

Výhody
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce
  • resort se zrenovovanými pokoji
  • lehátka a slunečníky na pláži zdarma
Popis hotelu

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Resort se zrenovovanými pokoji. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Poloha

klidná, resort obklopen krásnou přírodou. V jižní části letoviska Primorsko. Centrum letoviska Primorsko s řadou restaurací, barů, obchůdků a zábavy cca 3 km. 2x týdně je k dispozici zdarma kyvadlová doprava od blízkého hotelu Les Magnolias do Primorska. Cca 350 m od hotelu je zastávka městské dopravy. Letiště Burgas cca 60 km.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 250 - 400 m od hotelu. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma. Plážový bar za poplatek (cca 10 m od pláže). Osušky na pláž na kauci (cca 10 BGN, na recepci).

Vybavení

komplex složen z částí Forest Beach (NNNN) s nově zrenovovanými pokoji a Ropotamo Villas (NNN, cca 300-350 m od Forest Beach) s bungalovy a mezonety. Vstupní hala, restaurace a snack bar. Ve venkovním areálu 2 bazény. Lehátka u bazénu zdarma (dle dostupnosti). Osušky na kauci (cca 20 BGN, na recepci). Hosté z Ropotamo Villas mohou využívat celou infrastrukturu hotelu Forest Beach.

Ubytování

Forest Beach: Studia (E2A/E3A/A2A/A3A): klimatizace, vybavený kuchyňský kout (malá chladnička, varná deska, konvice, dřez), jídelní kout, kabelová TV, trezor, sprcha, WC, obývací ložnice a ložnice opticky oddělena, balkon nebo terasa na straně do zahrady.

Rodinné pokoje (E2F/E3F/A2F/A3F): 1 prostorná místnost, jinak se stejným vybavením jako E2A.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Ropotamo Villas: Bungalovy (B2A/B3A): nekuřácké, 1 místnost, dvoulůžko a samostatné lůžko, klimatizace, vybavený kuchyňský kout (chladnička, varná deska, konvice), kabelová TV, sprcha, WC, terasa, výhled do parku.

Mezonety (B3B/B4B): 2 patra (v 1. patře dvoulůžko a koupelna, ve 2. patře 2 lůžka, křeslo a konferenční stolek), vybavený kuchyňský kout (chladnička, varná deska, konvice), kávovar, fén, jinak stejné vybavení jako B2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snacky, saláty, pizza, ovoce a zmrzlina od 14.30 do 17.00 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj, místní víno a sudové pivo od 10.00 do 23.00 h.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis. Denní animační program na pláži. Za poplatek: sportovní centrum s hřištěm na volejbal, basketbal, 3 tenisové kurty. Vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

za poplatek: welness centrum v hotelu Les Magnolias s krytým bazénem, parní lázní, saunou, kosmetikou a velkým výběrem masáží.

Děti

dětský bazén, dětské hřiště, animační program v českém jazyce (v červenci a srpnu). Dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Info

místní kategorie: 4 (Ropotamo Villas: 2); platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 21% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2017, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 15.2.2018, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.3.2018

výhodné termíny:

  • 7=6/14=12/10=9/11=10 při odletech 15.5.-31.5.2018, 7.9.-1.10.2018

výhodná nabídka:

  • 5% sleva z ceny ubytování pro osoby starší 65 let
  • Joker pokoje
Dětská sleva

A2S: 1 dítě (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. E2A/A2A: 1 až 2 děti (do 13,99 let) 1. dítě 100% sleva na ubytování a stravu, 2.dítě 70% sleva na ubytování a stravu, E2F/A2F: 1 až 2 děti (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Primorsko

Bývalá rybárska dedinka, ktorá sa v priebehu roka rozrástla na známe turistické centrum, sa nachádza 54 km od Burgasu. Je to veľmi živé mesto. Vedľa obchodov, reštaurácií, barov, diskoték, a klubov sa nachádzajú zmenárne, pošta, banka, 24 hodinová zdravotná služba i ovocný trh. Môžete tu navštívit veľa kaviarní (niektoré ponúkajú internet) a štýlových reštaurácii, kde sú poriadané rôzne kultúrne a spoločenské akcie za priaznivejšie ceny než v hotelových strediskách. I tí najnročnejší klienti si tu prídu na svoje. Iba v Primorská nájdete nápisy ulíc i jedálne lístky v reštaurácii v slovenčine. Návštevníkom letoviska Primorsko je tiež k dispozícii slovenské informačné stredisko.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Primorsko