90 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Gran San Bernardo ***

Hotel sa nachádza v časti Riccione, veľmi blízko mora a svojim hosťom ponúka perfektnú kombináciu profesionality, tradície, efektívnosti, pohodlia a pozornosti na detaily v priateľskom prostredí.

Pláž:
cca 30 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok. Pri balíčku komfort je v cene (1 slnenčík a dve lehátka).

Ubytovanie:
Izby sú vybavené vlastným soc. zariadením, balkónom, klimatizáciou, trezorom, sprchou so závesom, fénom, TV/SAT, telefónom. Postieľka na vyžiadanie.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetu, obedy a večere výberom z menu a zeleninový bufet. Pri balíčku komfort sú v cene nápoje (voda, víno, pivo a nealko nápoje).

Vybavenie a služby:
rececpia, bar, reštaurácia, výťah, Wifi na recepcii, požičovňa bicyklov. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.

Parkovisko:
do vyčerpania miest.

Nástupné dni:
na vyžiadanie ľubovoľný, min. 7 nocí v termíne 7.8. - 20.8., v ostatných termínoch min. 3 noci.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Emilia Romagna