350 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Grotticelle ***

Hotel sa nachádza pri jednej z najkrajších pláží v oblasti Capo Vaticano - Baia di Grotticelle, cca 400 m od mora. Hotel je priamo v správe majiteľov, ktorí vytvárajú rodinnú a neformálnu atmosféru. Je obklopený tropickými rastlinami, palmami a kaktusmi a nechýba tu ani možnosť na večerné prechádzky k slávnemu majáku, odkiaľ je nádherný výhľad na celé pobrežie, pobrežie sicílskeho mesta Messina, alebo na západ slnka nad Liparskými ostrovmi. Približne 9 km sa nachádza „Perla Kalábrie“ - mesto Tropea.

Pláž:
400 m, pláž z bieleho piesku so skalnatými útesmi, súkromná pláž, plážový servis do vyčerpania do 30.7. a od 3.9., plážový mikrobus zdarma v určených hodinách len smerom od pláže k rezidencii.

Centrum:
cca 9 km od mesta Tropea.

Ubytovanie:
65 hotelových izieb, ktoré sú 2-4 lôžkové. Sú vybavené TV, sociálnym zariadením. Klimatizácia, barová chladnička a trezor možné na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia - kontinentálne raňajky podávané formou bufetu (mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornfl akes, keksy, croissanty, šunka, syr), obed alebo večera servírované + bufet, klienti si môžu vybrať z 2 druhov jedál 1. a 2. chodu, predjedlo, obloha a ovocie formou bufetu, bez nápojov.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, bar s TV, trezor na recepcii, bar a pizzeria na pláži, transfer zo železničnej stanice v Ricadi do hotela na vyžiadanie (zdarma). Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Šport a zábava:
bazén, bazén pre deti, tenisové kurty (za poplatok), stolný tenis, vodné bicykle, lodičky.

Parkovisko:
v komplexe.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:

DETI DO 13 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými.


Delegát: nachádza sa v oblasti, nie je pri ubytovávaní klientov, klientom je k dispozícii 1-2x týždenne a organizuje fakultatívne výlety v českom alebo slovenskom jazyku.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Kalábria