Hotel Grotticelle

  Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano

Hotel Grotticelle

    Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano
Číslo zájazdu: 1 056 709
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Hotel sa nachádza pri jednej z najkrajších pláží v oblasti Capo Vaticano - Baia di Grotticelle, cca 400 m od mora. Hotel je priamo v správe majiteľov, ktorí vytvárajú rodinnú a neformálnu atmosféru. Je obklopený tropickými rastlinami, palmami a kaktusmi a nechýba tu ani možnosť na večerné prechádzky k slávnemu majáku, odkiaľ je nádherný výhľad na celé pobrežie, pobrežie sicílskeho mesta Messina, alebo na západ slnka nad Liparskými ostrovmi. Približne 9 km sa nachádza „Perla Kalábrie“ - mesto Tropea.

Pláž:
400 m, pláž z bieleho piesku so skalnatými útesmi, súkromná pláž, plážový servis do vyčerpania do 30.7. a od 1.9. v cene, v ostatných termínoch za poplatok.

Centrum:
cca 9 km od mesta Tropea.

Ubytovanie:
65 hotelových izieb, ktoré sú 2-4 lôžkové. Sú vybavené TV, sociálnym zariadením, trezorom, sušičom vlasov. Klimatizácia a barová chladnička možné na vyžiadanie (za poplatok). Väčšina izieb má balkón.

Stravovanie:
polpenzia, plná penzia. Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, bez nápojov.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, recepcia, Wifi (za poplatok), bar, spoločenská miestnosť s TV/Sat, minimarket, parkovisko. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Šport a zábava:
animačný program (júl a august), bazén, bazén pre deti s terasou a slnečníkmi a lehátkami, tenisový kurt, stolný tenis.

Parkovisko:
v komplexe.

Nástupné dni:
utorok, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
DETI DO 13 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými.

Delegát: nachádza sa v oblasti, nie je pri ubytovávaní klientov, klientom je k dispozícii 1-2x týždenne a organizuje fakultatívne výlety v českom alebo slovenskom jazyku.

Základná cena zahŕňa

ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, plážový servis do 30.7. a od 1.9., vstup do bazéna, tenisový kurt 1 hod/pobyt, delegát.

ubytovanie s plnou penziou na osobu a pobyt, plážový servis do 30.7. a od 1.9., vstup do bazéna, tenisový kurt 1 hod/pobyt, delegát.

Základná cena nezahŕňa

NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka (bez stravy) 10 €/deň, klimatizácia 5 €/izba/deň, minichladnička 5 €/izba/deň, plážový servis (1.8.-31.8.) 15 €/deň, malé zvieratá 3 €/deň. DETI DO 13 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými.

NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka (bez stravy) 10 €/deň, klimatizácia 5 €/izba/deň, minichladnička 5 €/izba/deň, plážový servis (1.8.-31.8.) 15 €/deň, malé zvieratá 3 €/deň. DETI DO 13 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Juventour, IČ: 188867. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Grotticelle ***
  • Lokalita podľa CK: Kalábria
  • Miesto podľa CK: Capo Vaticano / Tyrhénske pobrežie

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Grotticelle ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 350 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 056 709
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Grotticelle
    Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano

Cena
302 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 056 709

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
302,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 8-10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €