Hotel Gut Raunerhof

  Rakúsko, Štajersko, Pichl

Hotel Gut Raunerhof

    Rakúsko, Dachstein / Schladming, Schladming, Ski Amadé, Štajersko, Pichl
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Základní informace
Pohodlný 4-hvězdičkový hotel s nejlepšími podmínkami pro lyžování, wellness finskou saunou, Infra-červenou saunou a osvěžujícím bazénkem. Resort se nachází hned vedle lyžařského střediska ve výšce 1000 m. n. m. Běžeckých tratí asi 2 km od hotelu a 8 kilometrů od města Schaldming. Půjčovna lyžařského vybavení Sportwelt Amadee 50m od hotelu. Recepce s předsíní, internetovým koutkem, vyhřívaná lýžárna, výtah, parkování zdarma.
Vzdálenosti
Centrum Schladming 8km, obchody 8km, vlakové nádraží Schladming 8km, letiště Salazburg 90km, ledovec Dachstein 20km, půjčovna lyžařského vybavení 50m.
Skiareál u hotelu, Běžecké tratě Pichl 2 km, centrum města Schladming 8 km, ledovec Dachstein 20 km, obchody Schladming 8 km.

Proč si vybrat hotel GUT RAUNERHOF ****

Ubytování v aktraktivní lokalitě hned u sjezdovky
Běžecké tratě, centrum v blízkosti hotelu
Využívání wellness, solárium
V blízkosti ledovec Dachstein
Pujčovna lyžařského vybavení u hotelu
Domácí mazlíčci povoleni

Ubytování
Hotel nabízí standartní dvojlůžkové pokoje typu "Standard" 20-25 m², s koupelnou, WC. Dvou-čtyřlůžkové pokoje typu "Grande" 28-35 m², s koupelnou, WC a balkónem.
Vybavení
Hotel nabízí wellness centrum s finskou saunou, infra-červenou kabinou, masážními sprchy, soláriem a ochlazujícím bazénkem. Hotelovým hostům je dostupná vyhřívaná lyžárna. V blízkosti hotelu je pujčovna lyžařského vybavení. Parkování u hotelu zdarma, WIFI připojení v lokalitě recepce zdarma.
Strava
Polopenze - Snídaňový buffet, odpolední čajový dýchánek, večeře (5 chodů) 3 jídla, salátový bar, sýrový bar, štědrovečerní večeře (24.12.), novoroční večeře.

Check-in od 14:00 hodin
Check-out 10:00 hodin

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Mauthner, IČ: 28526911. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Gut Raunerhof ****
  • Lokalita podľa CK: Štajersko
  • Miesto podľa CK: Schladming

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Gut Raunerhof ****
Vzdialenosť od zjazdovky: 10 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 171 051
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Hotel Gut Raunerhof
    Rakúsko, Dachstein / Schladming, Schladming, Ski Amadé, Štajersko, Pichl

Cena
337 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 171 051

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
337,41 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 5 dní - osoba
2
7,25 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €