Popis

Popis hotela Hotel Halcyon Cove ***

Program zájazdu:1. deň ODLET Z VIEDNEZraz na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Let s prestupom, prílet na letisko do hlavného mesta St. John na Antigue, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.2. - 7. deň ANTIGUA Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť využitia ponuky fakultatívnych výletov miestnych cestovných kancelárií. Pri návšteve Antiguy odporúčame prehliadku hlavného mesta St. John s typickou karibskou atmosférou, English Harbour má najbohatšiu zbierku historických pamiatok na ostrove - britská námorná základňa z 18. stor. Nelson's Dockyard, dve pevnosti. Z prírodných úkazov neopomeňte diablov most - neveľký oblúk skaly nad morom. Väčšinu času by ste však mali stráviť odpočinkom a relaxáciou na jednej z 365 piesočných pláží ostrova.8. deň ODLET DO VIEDNEVoľno na kúpanie a opaľovanie, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Viedne.9. deň PRÍLET DO VIEDNE
Popis hotelu Hotel Halcyon Cove *** 3*
Popis: príjemný živý rezort s 210 izbami v nízkopodlažných budovách rozmiestnených v bujnej tropickej záhrade pri pláži Dickenson Bay na severozápade ostrova. Uzavretné priestory hotela vrátane izieb sú nefajčiarske!
Vybavenie: 2 reštaurácie, 3 bary, 2 bazény, SPA centrum, miniklub pre deti, fitness centrum, konferenčná miestnosť, nákupná galéria, kaderníctvo.
Pláž: dlhá piesočná pláž vhodná pre deti a vodné športy pri hoteli.
Zábava a šport: windsurfing, kajak, šnorchlovanie, tenis, potápanie, rybolov na otvorenom mori, volejbal, neďaleko hotela 18 jamkové golfové ihrisko, animačné programy.
Stravovanie: pobyty s raňajkami, polpenziou či All Inclusive.
Vybavenie izieb: kúpeľňa, WC, sušič vlasov, klimatizácia, balkón alebo terasa, telefon, TV.

Veľká Británia

Veľká Británia je jednou z pozoruhodných kolísok modernej európskej spoločnosti. Od stredoveku patrí k najväčším svetovým veľmociam, čo prudko umocnili aj zámorské objavy. Británia zaznamenala najprudší rozmach v 19. storočí, kedy položila základy pre priemyselnú revolúciu vo všetkých moderných štátoch sveta. Z hľadiska cestovného ruchu je najzaujímavejšie hlavné mesto Londýn. Aj ďalšie mestá a miesta krajiny však stoja za pozornosť. Ide najmä o univerzitné mestá Oxford a Cambridge, škótsku metropolu Edinburgh a napríklad aj preslávené mestá Manchester a Liverpool. Môžete sa tu vydať aj po stopách najslávnejšieho dramatika všetkých čias, Shakespeara. Kúpanie v mori je možné len na juhu krajiny v Cornwalle. Anglicko a Wales sú takmer bez lesov, Škótsko je zase pokryté drsnou a málo obývanú vrchovinou.

Hotely Anguilla