250 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Happy Days ***

Poloha: Hotel Happy Days Rhodes je menší rodinný hotel nacházející se v letovisku Theologos. Hotel je vzdálený cca 1,5 km od centra letoviska Theologos s obchody a restauracemi, 4 km od letiště a 19 km od hlavního města Rhodos.

Vybavení: Recepce, resturace s místní a mezinárodní kuchyní, trezory na recepci, výtah, wi-fi zdarma v lobby, společenská místnost s televizí, hlavní bar, bar u bazénu, bazén.

Ubytování: Koupelna s WC, klimatizace (za poplatek), telefonem, televize, rádio a balkónem.

Stravování: All inclusive: Snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, rozlévané víno. All inclusive v barech zahrnuje (whiskey, vodka, rum, gin...), je k dispozici od 11:00-22:30.

Pláž: Písčito-oblázková pláž je vzdálená cca 250 metrů od hotelu.

Sport a zábava: Jednou týdně řecký večer, stolní tenis, kulečník, volejbal.

Náš názor: Happy Days Rhodes je určený pro nenáročnou klientelu. V hotelu se na místě platí pobytová taxa 1,5 euro/ noc.

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) na ostrov Rhodos, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Rhodos, let na trase do Prahy (Brna, Ostravy).

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos