Popis

Popis hotela Hotel Happy Land **

Popis hotelu

Obecný popis:

Continental Blu (ex. Happy Land) v Sunny Beach nabízí 196 pokojů na 3 podlažích. Hotel je situován 100 m od písčité pláže. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici klimatizace. Personál v tomto hotelu mluví německy a anglicky. Hotel nabízí sladkovodní bazén bazén s odděleným dětským bazénkem. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Vzdálenosti z hotelu: letiště BOJ (27 km), vlaková zastávka (35 km), disko (1 km), letiště VAR (100 km) a vyjížďky na koních (5 km). Z hotelu se snadno dostanete ke obchodům, supermarketům, turistické informace, k barům a restauracím, do středu města, autobusovým zastávkám a lékařským službám. Staráme se o potřeby hostů s tělesným postižením a hotel zajišťuje přítomnost tohoto vybavení: rampy. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: trezor, směnárnu a lékařskou péči. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Recepční hodiny: 00:00 - 23:59. Hotel nabízí zasedací místnost.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fotbal, volejbal či basketbal.

Další informace:

Platit u nás můžete Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie