Hotel Hotasa Interpalace

  Španielsko, Tenerife, Puerto de la Cruz

Interpalace by Blue Sea

    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

Na kopci v pokojnej štvrti La Paz. Centrum strediska Puerto de la Cruz s obľúbenou sústavou bazénov s morskou vodou Lago Martiánez cca 1,5 km, niekoľkokrát denne (okrem sobôt a nedelí) doprava hotelovým autobusom zadarmo. Obchody, bary a reštaurácie v blízkosti hotela.

Vybavenie

225 izieb, vstupná hala s recepciou, výťahy, reštaurácia, bar, miestnosť s TV/sat. V záhrade bazén, snack bar a terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma, osušky za zálohu.

Izby

DR/SR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, TV/sat. za poplatok, minibar za poplatok, trezor za poplatok, balkón alebo terasa.

Zábava

Pravidelný denný animačný program, večerné zábavné programy alebo živá hudba.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia programu all inclusive.

Pláž

Prírodná pláž Playa Martiánez s hrubším tmavým pieskom a kamienkami cca 1,5 km. Známa pláž Playa Jardín s tmavým pieskom a pozvoľným vstupom do mora cca 3,5 km. Ležadlá a slnečníky za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky, obedy a večera formou bufetu Ľahký popoludňajší snack Popoludňajšia káva, čaj, zákusok Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (11.00–23.00 hod.)

Športová ponuka

Za poplatok: tenis.

Pre deti

Detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Extra služby

Oficiálna trieda: ****

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Jednolôžková izba (SR): 1 dospelý Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

80 min

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Hotasa Interpalace ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 1500 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 708 741
dnes zatvorené

Lokalita

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach