Hotel Hrizantema

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

Hotel Hrizantema

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Číslo zájazdu: 1 000 291
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Slunečné popbřeží

Umístění

Hotel se nachází ve velké zahradě, v centrální části střediska, v blízkosti obchodního centra, cca 1,5 km od městečka Nessebar a cca 35 km od letiště.

Pláž

Krásná písčitá pláž se nachází cca 150 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Hotel

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, lobby bar, bar u bazénu,  WiFi v lobby zdarma; za poplatek trezor na recepci. Velký bazén s oddělenou částí pro děti; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní příslušenství, klimatizaci, TV, chladničku, balkon nebo terasu s výhledem na bazén, do zahrady a okolí.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-24:00). Možnost večeří v restauracích s obsluhou (rybí a kuřecí speciality, pizza).

Rekreace

Dětské hřiště, šipky, šachy; za poplatek hotelové kasino 24 h, kulečník, tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, posilovna, sauna, masáže.

Základná cena zahŕňa

LETECKY:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

VLASTNÍ DOPRAVA:
7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Hrizantema ****
  • Lokalita podľa CK: Slnečné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Slunečné pobřeží

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Hrizantema ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 250 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 000 291
Dnes 7.30–17 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

Hotel Hrizantema
    Bulharsko, Slnečné pobrežie

Cena
576 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 000 291

Zájazd

dospělá osoba
2
576,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 8-10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €