30 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Ideal ***

Pekný hotel s rodinnou atmosférou v časti Torre Pedrera di Rimini sa nachádza priamo na pláži, len pár krokov od centra mesta.

Pláž:
priamo na pláži, široká piesočnatá pláž z jemného zlatistého piesku s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis za poplatok.

Ubytovanie:
všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením s kúpeľňou a sprchovacím kútom, telefónom, TV, klimatizáciou a balkónom. Výhľad na more za poplatok. Prepojené a rodinné izby na vyžiadanie. Detská postieľka na vyžiadanie.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetových stolov, obedy/večere formou bufetových stolov, zeleninový bufet. 1/2 vody k jedlu v cene. V balíčku komfort 1/2 l vody, 1/4 l vína, nealko/jedlo v cene.

Vybavenie a služby:
vstupná hala s recepciou, výťah, terasa, bar, reštaurácia, WIFI a trezor na recepcii. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie).

Parkovisko:

nie je k dispozícii.

Nástupné dni:

sobota, min. 7 nocí.

Poznámka:
Jednoduchý hotel určený pre nenáročnú klientelu.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Emilia Romagna