Hotel Ilirija

  Chorvátsko, Severná Dalmácia, Biograd na Moru

Hotel ILIRIJA

    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Biograd na Moru
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

POLOHA: v hotelovém komplexu Ilirija, v borovém lesíku v centru letoviska Biograd na moru. Vedle hlavní městské promenády.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50 - 100 m, oblázková, částečně písečná a betonová.
BAZÉN: nový vnitřní bazén, venkovní bazén se sladkou vodou v hotelu Adriatic (teplota vody do 22°C), o rozloze 196 m2, možnost použití lehátek a slunečníků do obsazení míst.
SLUŽBY: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, salátový bufet.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi zdarma pro dvě zařízení.
PARKOVÁNÍ: za příplatek na místě cca 180 Kč/den.
POPIS: restaurace, aperitiv bar s terasou, kongresový sál, směnárna, 2 výtahy, menší wellness centrum a salón krásy, možnost využití prádelny. Sportovní centrum, dětské hřiště, tenisové kurty, půjčovna člunů v hotelovém přístavišti, půjčovna kol, plážový volejbal, turistické stezky a cyklostezky, hotelová animace.
WELLNESS BALÍČEK: využití spa zóny v hotelu Illirija (sauna, vířivky, relax zóna, fitness) po předchozí domluvě na recepci

Poznámka

SLEVY: Dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 7 do 12 let na přistýlce 70%. Dítě od 12 do 15 let na přistýlce 50%. Dítě do 12 let na základním lůžku 20%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.

Základná cena zahŕňa

  • CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základná cena nezahŕňa

  • PŘÍPLATKY: Dětská postýlka 240 Kč/den. Single use 70% (od 10.7. do 14.8.), v ostatních termínech 50%. Domácí mazlíček 600 Kč/den. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel ILIRIJA ****
  • Lokalita podľa CK: Severná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Biograd na Moru

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Ilirija ****
Typ pláže: kamienková, betónové pláty
Vzdialenosť od pláže: 50 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 415 654
Dnes 8–14.30 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Hotel ILIRIJA
    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Biograd na Moru

Cena
387 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 415 654

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
386,76 €
příplatek za dětskou postýlku
0
73,45 €
příplatek za domácího mazlíčka
0
183,63 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €