Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Inaya Putri Bali *****

Letovisko

Nusa Dua

Umístění

Luxusní hotelový resort se nachází na exkluzivním místě u pláže v Nusa Dua, 15 minut chůze od Bali Collection, 12 km od pláže Pandawa a cca 10 km od letiště.

Pláž

Hotel se nachází přímo u krásné písčité pláže.

Hotel

Vstupní hala, recepce, směnárna, bankomat, 3 restaurace, 2 bary, bar u bazénu, konferenční sály, WiFi; za poplatek půjčovna aut a jízdních kol. Bazén a dětský bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové deluxe pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, TV/SAT, WiFi, telefonem, setem na přípravu kávy/čaje, trezorem a balkonem; za poplatek minibar (nealkoholické nápoje).

Stravování

Snídaně bufetovou formou, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Rekreace

Plážový volejbal a fotbal, jóga, aqua aerobik; za poplatek vodní sporty na pláži, krásné wellness centrum s nabídkou masáží a procedur; golfové hřiště cca 3 km od hotelu.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Indonézia

Indonézia je momentálne štvrtá najľudnatejšia krajina sveta. Napriek tomu je celková plocha s 17 500 ostrovmi dostatočne veľká na to, aby sa na každom z nich našiel nejaký panenský kút stvorený pre nezabudnuteľnú exotickú dovolenku. Niektoré názvy známych indonézskych ostrovov sú celosvetovým synonymom pre tropický raj. V tomto ohľade je asi najznámejší ostrov Bali. Príroda Indonézia je vskutku jedinečná. V poradí hneď za Brazíliou tu žije najviac druhov živočíchov a rastlín na svete, čo samozrejme umožňujú početné porasty tropického pralesa. Indonézska ekonomika patrí k najrýchlejšie rastúcim v celej juhovýchodnej Ázii. A práve cestovný ruch v nej má svoje dôležité zastúpenie. Skrátka, v Indonézii je toho tak veľa na spoznávanie. Vedeli ste, že v celej Indonézii sa hovorí viac než štyrmi stovkami jazykov? Mimoriadne bohatý je aj podmorský život v okolí indonézskych ostrovov, preto tu patrí potápanie a šnorchlovanie medzi mimoriadne obľúbené a vyhľadávané aktivity.

Hotely Bali