Popis

Popis hotela Hotel Island Resorts Marisol ****

Ak patríte k fanúšikom historických a kultúrnych pamiatok, ktorých návštevu radi skombinujete s príjemnou prechádzkou, tak máme pre vás dovolenku snov. Hotel v blízkosti mora, v pešej dostupnosti hlavného mesta Rhodos, je ako stvorený na aktívnu dovolenku.

Poloha:
Hotel je situovaný vo východnej časti hlavného mesta Rhodos, len 1 km od samotného historického centra. Do centra mesta sa ľahko dostanete pohodlnou pešou prechádzkou, taxíkom alebo miestnou autobusovou dopravou, ktorej zastávka sa nachádza priamo pred hotelom. V blízkosti hotela nájdete niekoľko reštaurácií a barov, no určite zavítajte aj na známu „bar street“ plnú reštaurácií a diskoték. Od hotela je vzdialená iba 1,5 km. Od medzinárodného letiska je hotel vzdialený 15 km.

Vybavenie:
3- poschodová budova, 200 izieb, vstupná hala, recepcia, výťah, lobby s WiFi, reštaurácia, 2 bary, bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, animácie, fitnes 07:00 - 10:00 a 17:00 - 19:00, živá hudba, grécky večer, stolný tenis, biliard, TV miestnosť, letná terasa. Za poplatok: trezor na recepcii, internetový kútik.

Ubytovanie:
2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (20m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, LCD TV, chladnička, balkón. Za poplatok: WiFi.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 10:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 19:00 - 21:30, bar pri bazéne 10:00 - 18:00, hlavný bar 18:00 - 23:00, snacky pri bazéne, zmrzlina 12:00 - 15:00, lokálne nealkoholické a alkoholické nápoje. Za poplatok: importované a fľaškové nápoje.

Pláž:
Hotel sa nachádza 100 m od piesočnato-kamienkovej pláže s pozvoľným vstupom do Stredozemného mora. Pláž je vybavená slnečníkmi a ležadlami, ktoré sú za poplatok.

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos