Hotel Istra

  Chorvátsko, Istria, Crveni Otok

Hotel ISTRA

    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Istria, Rovinj, Crveni Otok
Číslo zájazdu: 1 116 497
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

POLOHA: na ostrově Sv. Andreje (Červený ostrov), 15 min. jízdy loďkou z Rovinje (bezplatné parkoviště a bezplatný transfer od příjezdu do odjezdu).
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50 m, oblázková, místy skalnatá.
BAZÉN: venkovní bazén se sladkou vodou o rozloze 460 m2, venkovní bazén s mořskou vodou o rozloze 290m2, dětský bazén s mořskou vodou o rozloze 81 m2, dětský bazén s mořskou vodou o rozloze 136 m2, vnitřní bazén se sladkou vodou (teplota do 28 °C) o rozloze 122 m2.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet, nápoje u večeře (točené víno, pivo, nealkoholické nápoje, voda) - v hlavní restauraci.
KLIMATIZACE: hotel je klimatizovaný.
INTERNET: Wi-Fi na recepci zdarma.
PARKOVÁNÍ: hosté mohou parkovat zdarma na parkovišti Valbruna nebo Delfin
POPIS: restaurace, restaurace a la carte, kavárna, aperitiv bar, pool bar, animační sál, sauna, masáže, fitness, trafika, wellness centrum. Celodenní animační program pro dospělé a pro děti, volejbal, škola surfování, pronájem motorových člunů, menší přístav.

Služby v ceně

CENA NAVÍC ZAHRNUJE:

• transfer do přístavu
• převoz loďkou z Rovinje na ostrov a zpět
• fitness, sauna, vířivka a využití bazénů

Poznámka

SLEVY: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 2 do 12 let na základním lůžku 30%. Dospělá osoba na přistýlce 70%.

Základná cena zahŕňa

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základná cena nezahŕňa

PŘÍPLATKY: Single use (na vyžádání). Dětská postýlka ZDARMA. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění .

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel ISTRA ****
  • Lokalita podľa CK: Istria
  • Miesto podľa CK: Rovinj

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Istra ****
Typ pláže: mólo
Vzdialenosť od pláže: 50 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 116 497
Dnes 8–14.30 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Hotel ISTRA
    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Istria, Rovinj, Crveni Otok

Pôvodná cena
537 EUR/os

Cena
483 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 116 497

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
483,12 €
příplatek za dětskou postýlku
0
0,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 8-10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €