Hotel Jaz Makadina

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Jaz Makadina

    Egypt, Hurghada, Makadi Bay
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha:

Hotel Jaz Makadina sa nachádza priamo na pláži a naskytá sa z neho výhľad na Červené more.. Letisko Hurghada je od hotela Jaz Makadina vzdialené 30 km.

Popis:

Hotel svojim hosťom ponúka hotelové wellness centrum Mividaspa ponúka rôzne revitalizačné procedúry, hydroterapiu, masáže, relaxačné programy, parnú komoru i kozmetické služby (za príplatok). Hotel Jaz Makadina sa nachádza 4 km od aquaparku Makadi Water World s 50 rôznymi toboganmi pre dospelých a deti (spoplatnené).

Ubytovanie:

Ponúka ubytovanie v priestranných klimatizovaných izbách so satelitnou TV a balkónom, vonkajší bazén i súkromnú pláž. Všetky izby sú zariadené moderným nábytkom a majú výhľad na Červené more, bazén alebo na okolité udržiavané záhrady.

Stravovanie: All inclusive

V reštaurácii El Masry sa na raňajky, obed a večeru podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne. V bare pri bazéne El Kobba si vychutnáte koktaily a rôzne alkoholické i nealkoholické nápoje. Občerstvenie si môžete zakúpiť v stánku Al Sakkala a v plážovej reštaurácii.

Šport a zábava:

Počas pobytu sa za príplatok môžete venovať vodným športom, ako napríklad šnorchlovaniu, windsurfingu či potápaniu, prípadne si zajazdiť na koni. Makadi Bay je skvelou voľbou pre hostí, ktorí sa zaujímajú o aktivity pre rodiny s deťmi, vodné športy a bazény.

Základná cena zahŕňa

  • Letiskové poplatky

Základná cena nezahŕňa

  • Víza

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária ETI, IČ: 45701822. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Jaz Makadina *****
  • Lokalita podľa CK: Hurghada
  • Miesto podľa CK: Hurghada

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Jaz Makadina *****
Typ pláže: piesočnatá, mólo
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 943 239
Dnes 7.30–17 h

Lokalita

https://last-minute.zajazdy.sk/dovolenka-jaz-makadina-hurghada-egypt-z943239/857399624/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Nezáväzná objednávka

Jaz Makadina
    Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Cena
1 182 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 943 239

Zájazd

osoba na pevnom lôžku
2
1 182,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
5,00 €