30 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Kleopatra Life ***

Preferujete na dovolenke blízkosť a ruch mesta? Potom bude pre vás Kleopatra Life to pravé orechové. Tento moderný mestský hotel bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2015 a svoje pomenovanie si vyslúžil vďaka tesnej blízkosti nádhernej Kleopatrinej pláže.

Poloha:

Mestský hotel Kleopatra Life je situovaný v tesnej blízkosti krásnej Kleopatrinej pláže v meste Alanya, len 1 km od jeho samotného centra. Najbližšie nákupné možnosti nájdete kúsok od hotela v miestnych supermarketoch. Medzinárodné letisko v Antalyi je od hotela vzdialené 120 km.

Vybavenie:
6- poschodová budova, 86 izieb, recepcia, WiFi, hlavná reštaurácia,bar,bazén s oddelenou časťou pre deti,ležadlá a slnečníkypri bazéne zadarmo, živá hudba, fitnes, plážový volejbal.Za poplatok: SPA centrum, turecké kúpele,sauna,masáže,práčovňa, doktor,zmenáreň, room service, internetová kaviareň, trezor, vodné skútre.

Ubytovanie:
2- lôžkové moderne zariadené štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (22 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., eco izby (cenovo zvýhodnené), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy,TV, minibar (voda), balkón. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:

All inclusive formou bufetu,raňajky 07:30 - 10:00, obedy 12:30 - 14:00,večere 19:00 - 21:00, polnočná polievka 23:00 - 23:30, bar pri bazéne 10:00 - 23:00, káva a koláčiky 16:00 - 17:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok:importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, turecká káva. Podrobný rozpis ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Nádhernú verejnú Kleopatrinu pláž oddeľuje od hotela iba miestna komunikácia (30 m). Plážový servis ako ležadlá a slnečníky sú za poplatok.Na pláži je možné využiť širokú ponuku motorových a bezmotorových športov, ktoré sú za poplatok.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Alanya