Hotel Kolymbia Star

  Grécko, Rhodos, Kolymbia

Hotel Kolymbia Star

    Grécko, Rhodos, Kolymbia, Rhodos - východ
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis lokality

Kolymbia je obľúbené turistické letovisko, ktoré vyrástlo na mieste krásnej piesočnato-kamienkovej pláže. Pravidelne sa pretínajúce ulice sú lemované hotelmi. Kolymbii vládne známa centrálna eukalyptová alej s klasickou turistickou ponukou taverien, kaviarní a obchodíkov. Kolymbia sa delí na dve časti. Severná časť je divokejšia, jej pláž je spojená so známou plážou Afandou. Južnú časť tvorí krásna zátoka, ktorú z oboch strán ohraničujú vysoké kopce. V miernom svahu sa jeden hotel za druhým pýšia svojimi prekrásnymi záhradami.

Info

Hotelový komplex Kolymbia Star sa skladá z niekoľkých budov a je situovaný na okraji letoviska Kolymbia. Na piesočnato-kamienkovú pláž je to len niekoľko minút chôdze. Vzdialenosti pláž 290 m centrum 1,5 km nákupné možnosti 200 m letisko 30 km

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky rodinné izby pre 4 osoby (za príplatok) jednolôžkové izby (info v CK) TV, telefón, minichladnička WiFi, trezor a klimatizácia (zdarma) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela: vstupná hala s recepciou reštaurácia, 2 bary pri bazéne niekoľko bazénov a detských bazénov tobogany pre deti od 6 rokov ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) malé detské ihrisko minigolf, stolný tenis, tenisový kurt

Stravovanie

All inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby, pivo, víno (10.00 - 23.00) ľahké popoludňajšie občerstvenie (14.00 - 18.00)

Pláž

piesočnato-kamienková pláž ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava

miniklub (pre deti 3 - 11 r.) klub pre staršie deti (12 - 17 r.) stolný tenis, volejbalové ihrisko vodné športy (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 30 min transfer cca 50 min

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Kolymbia Star ****
Typ pláže: piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 350 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 073 243
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-hotel-kolymbia-star-rhodos-grecko-z1073243/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií