20 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Korali ***

Poloha

POLOHA: Sutomore.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 20 m, oblázková a písečná. Na pláži je možnost pronájmu lehátek a slunečníků.
BAZÉN: ne.
SLUŽBY: ALL INCLUSIVE • snídaně, oběd a večeře formou bufetu s nápoji • all inclusive bar otevřen od 12:00 do 22:00: šťávy, minerální voda, voda, káva, pivo, bílé a červené víno, rakije, různé svačiny.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi na recepci zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma do obsazení míst.
POPIS: restaurace, kafe bar, aperitiv bar, a la carte restaurace, kavárna, terasa, sportovní hřiště, fitness, dětské hřiště. Možnost pronájmu sejfu na recepci.
POZNÁMKA: hotel se skládá ze tři budov (A, B a C). Restaurace se nachází v budově A, all inclusive bar v budově B.

Poznámka

SLEVY v pokoji 1/2: Dítě do 12 let bez lůžka ZDARMA. Dítě do 12 let na základním lůžku 20%.
SLEVY v pokoji 1/2+1: První dítě do 12 let na přistýlce 50 %. Druhé dítě do 12 let bez lůžka ZDARMA. Dospělá osoba na přistýlce 10 %.
SLEVY v pokoji 1/2+1 PROMO: První dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA. Druhé dítě do 12 let bez lůžka ZDARMA. Dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Čierna Hora

Čierna Hora je menší štát ležiaci pri Jadranskom mori. Väčšina územia je hornatá s vrcholmi presahujúcimi aj 2500 metrov nadmorskej výšky. Pobrežie je dlhé takmer 300 km a tvoria ho piesočnaté a štrkové pláže, kúzelné zálivy a mohutné útesy. Malebnú krajinu dotvárajú dedinky, historické pamiatky, starobylé mestá i moderné prímorské letoviská. Krásy Čiernej Hory sú podobné tým chorvátskym. Veľkou výhodou je však menej rozvinutý turistický ruch a pokojnejšie prostredie. V Čiernej Hore je tiež oveľa viac piesočnatých pláží a miestne destinácie sú letecky oveľa lepšie dostupné. Pobrežie Čiernej Hory je veľmi obľúbené kvôli možnosti potápania, plachtenia a vykonávania všetkých možných vodných športov. Prírodné podmienky krajiny sú veľmi vzácne, menej obývané časti Balkánskeho polostrova všeobecne zaručujú pozoruhodnú faunu a flóru.

Hotely Bar