200 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Kotva ***

Poloha: Hotel se nachází v jižní části. Přibližně 200 metrů od pláže a cca 3 km od centra Slunečného pobřeží. Nedaleko se nachází město Nessebar. Hotel se skládá ze dvou křídel má společnou halu s recepcí.

Vybavení: Recepce, restaurace, tři venkovní bazény, dětské bazény, sluneční terasa s lehátky a slunečníky pro hotelové hosty, animační programy pro děti, dětský klub, malý aquapark, obchůdky, WiFi v lobby, pirátská loď se stolečky na posezení, masáže, parní lázeň, sauna.

Ubytování: 400 dvoulůžkových pokojů a 80 apartmánů. Každý pokoj je vybaven telefonem, satelitní TV, minibarem, balkonem a koupelnou. Ve standardním pokoji lze jedna přistýlka, v apartmánech je možnost dvou přistýlek.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Písečná pláž cca 200 metrů od hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, herna s kulečníkovými stoly, elektronické hry, stolní tenis.

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) do Burgasu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Burgasu, let na trase do Prahy (Brna Ostravy)

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.