250 m od zjazdovky

Popis

Popis hotela Hotel La Noria ***

Popis

Příjemný rodinný hotel leží v centru vesnice Mestriago při hlavním tahu na Marillevu 900. Od nové lanovky Daolasa je vzdálen pouhých 250 m.
Vybavení a služby: 13 pokojů, recepce, pizzerie, výtah, lyžárna, parkoviště, společenská místnost, jídelna, bar
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (rozkládací křesla), vlastní soc. zařízení, televize, telefon, fén, trezor
Vzdálenosti: pouze 250 m od lanovky Daolasa, 50 m od zastávky skibusu

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.