Hotel Laguna

  Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Gradac

Depandance LAGUNA B

    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Gradac
Číslo zájazdu: 1 203 185
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Depandance LAGUNA B

Poloha

nachádza sa priamo pri krásnej okruhliakovej pláži, cca 700 m od centra mesta.

Vybavenie a služby

v hlavnej budove - reštaurácia, aperitív bar, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, trezor (za poplatok), výťah (len v hotelovej časti), TV miestnosť, terasa, parkovisko.

Ubytovanie

jednoducho vybavené 2lôžkové a 3lôžkové izby, vždy so sprchou a WC, 3lôžkové izby sú s možnosťou prístelky a bez balkónu.

Šport a zábava

tenisové kurty, vodné športy podľa miestnej ponuky. Bohatý animačný klubový program v rámci NEPTUN KLUBU od 13.6. do 5.9., v dňoch 30.5. - 13.6. a 5.9. - 19.9. - program AKTÍVNA DOVOLENKA 55+.

Stravovanie

polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. Služby ALL INCLUSIVE Light - plná penzia formou bufetu, 1x miestny čapovaný nápoj (pivo, víno, voda, džús) v čase podávania obeda a večere, 1 x týždenne rybárska večera, 2x týždenne živá hudba.

Pláž

okruhliaková, 1,5 km dlhá, cca 50 m, vhodná pre deti.

Doplňujúce informácie

izby 3(+1) sú prednostne obsadzované 4 osobami. Nástupný deň streda je možný len v prípade autobusovej alebo leteckej dopravy, prípadne na vyžiadanie v CK. 

Poznámka

Vyberajte pobyty s autobusovou dopravou nielen na 7 ale aj na 10-11 nocí sobota-streda/streda-sobota z vybraných nástupných miest.

Základná cena zahŕňa

ubytovanie, polpenziu / all inclusive light na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka pre dieťa do 3 rokov (cca 5 EUR/deň) a minibar (cca 5 EUR/deň) - platba na mieste.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Vítkovice Tours, IČ: 36065463. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Depandance LAGUNA B **
  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Gradac

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Laguna **
Typ pláže: kamienková
Vzdialenosť od pláže: 30 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 203 185
Dnes 8–14.30 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Depandance LAGUNA B
    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Gradac

Pôvodná cena
299 EUR/os

Cena
254 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 203 185

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
254,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
0
101,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 8-10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €