100 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Lindos Village *****

Popis

Hotelový komplex je postaven v klasickém stylu typickém pro tento ostrov. Areál se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov.

Poloha a popis

Hotel Lindos Village je súčasťou veľkého komplexu spoločne s hotelom Lindos Royal. Táto časť komplexu je vystavaná ako autentická grécka dedinka. Starobylé mesto Lindos je od hotela vzdialené cca 3 km, najbližšia taverna a obchodíky sa nachádzajú necelý kilometer od dedinky Kalathos. Hlavné mesto ostrova Rhodos je vzdialené asi 45km, letisko Diagoras necelých 50 km

Vybavenie hotela

Hotel ponúka svojim hosťom 24 hod recepciu, zmenáreň, reštaurácie a bary, konferenčné priestory, spoločenskú miestnosť, wellnes centrum, herná miestnosť, bazény, tobogan i detský bazén. Taktiež je k dizpozícii doktor na telefóne, stráženie detí na vyžiadanie, práčovňa s čistiarňou, požičovňa áut alebo bicyklov a tiež vlastný animačný tím.

Vybavenie izby

Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sociálnym zariadením, kozmetickými potrebami, individuálnou klimatizáciou, fénom, chladničkou, mini barom, trezorom, telefónom, setom na prípravu čaju a kávy, wi-fi pripojením a balkónom alebo terasou.
K dispozícii sú Superior izby s výhľadom na more (max 3 osoby) a priestrannejšie Suite izba s výhľadom do záhrady (max 4 osoby).

Stravovanie

All Inclusive:

Plná penzia formou bufetových stolov, neskoré raňajky, desiata v pool bare. Možnosť večere v á la carte reštaurácii.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch (pool bar 10:00 - 18:00, hlavný bar 18:00 - 02:00).

Pláž a plážový servis

Hotelový areál leží priamo pri piesočnato-kamienková pláže s pozvoľným vstupom do mora a sprchami (plážový servis za poplatok). Vzdialenosť od pláže v závislosti od umiestnenia izby v areáli (50 - 400 m).

Pre deti

Hotelový animačný program, detský bazén , detské ihrisko.

Šport a zábava

Klienti mají k dizpozici veľký výber zábavy a športu od animačního programu až po loptové hry, šípky, tenisový kurt, futbalové ihrisko (5v5), stolný tenis alebo bazén s tobogánem.

Služby v cene

Lehátka a slnečníky pri bazéne, wi-fi pripojenie k internetu, strava podľa programu

Služby za poplatok

Bezpečnostná schránka, doktor na telefóne, požičovňa bicyklov, áut, práčovňa a čistiareň, zmenáreň, wellness centrum.
Na izbe trezor, telefón, set na prípravu čaju a kávy, minibar.

Poznámka

Na vyžádání dětská postýlka zdarma, hlídání dětí na vyžádání za poplatek.

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos