Hotel Lukasmayr

  Rakúsko, Salzbursko, Bruck an der Grossglocknerstrasse

Hotel Lukasmayr

    Rakúsko, Kaprun / Zell am See, Rakúske jazerá, Salzbursko, Zell am See, Bruck an der Grossglocknerstrasse, Zeller See
Cena
294 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 167 469
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

V centre mesta Bruck sa nachádza rodinný hotel Lukasmayr s dobrým varením. Bruck sa nachádza v národnom parku Vysoké Taury av jeho blízkosti je Európsky športový región. Nákupné možnosti sa nachádzajú mimo mesta Bruck.

umiestnenie a vzdialenosť

Stredisko: v centre mesta Bruck, Príloha: 100 m, Nákupy: mimo mesta Bruck, Vlaková stanica: Bruck 1 km, Zell am See asi 10 km, Letisko: Salzburg 95 km, Ľadovec: Kitzsteinhorn Kaprun 15 km, Resort Nadmorská výška: 758 m, Lyžiarske stredisko / Lyžiarsky vlek: Areitbahn Zell am See 3 km, Beh na lyžiach: 800 m, Skibus (ďalšia zastávka): 10 m (k Areitbahn), Vstup na lyžiach / Nie: Nie, Kyvadlová doprava do hotela: Nie.

všeobecné vybavenie

Recepcia, Recepcia, Hotelová hala / lobby s krbom, WLAN: platí sa na mieste, iba v areáli Kaminzimmer, Zavádzacia miestnosť, Lyžiarska miestnosť, Výťah, Parkovanie: zadarmo, s obmedzením pri dome, Jedáleň, Reštaurácia s A-la -carte area and bar, Terasa, Lyžiarska škola v Haus.

vybavenie izieb

Detské postieľky nie sú k dispozícii ako prístelka do všetkých typov izieb, kúpeľňa / sprcha / WC, balkón / terasa: niektoré, káblová TV.

typy izieb a apartmány

1 posteľ sprcha / WC, ~ 17 m2, 2 lôžka sprcha / WC, ~ 18 m2, 2-3 lôžka sprcha / WC, ~ 23 m2, 2-4 lôžkové kúpelňa / sprcha / WC / balkón, ~ 25 m2.

Fitness, wellness

Wellness zóna: ~ 70 m2, vstup pre deti od 14 rokov len v sprievode dospelej osoby. Parný kúpeľ: 6 x týždenne, sauna: 6 x týždenne, Kneippov bazén: 6 x týždenne.

Fitness, Wellness, Služby na mieste

Solárium.

Stravovanie

Polpenzia plus, raňajky formou bufetu: studené / teplé, popoludňajšie občerstvenie: denne rýchle občerstvenie Apres-Ski (okrem soboty), večere formou bufetu: s rôznymi polievkami a hlavnými chodmi na výber, šalátový bar: denne, vianočná večera (24.12.), Silvestrovská večera, Nápoje s večerou: 1/4 l stolového vína (biele alebo červené) alebo 1/2 litra piva alebo 1 nealkoholického nápoja alebo stolovej vody.

Deti

Detská postieľka: podľa dostupnosti (1 ks v hoteli), herňa.

Domáci maznáčikovia

Domáce zvieratá sú splatné na mieste, EUR 10, - za deň, bez stravy.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

Splatné na mieste

Pobytová taxa: 1,30 EUR na osobu / noc (15 rokov).

Činnosti splatné na mieste

1 x týždenne prechádzka pochodňou torchlitmi s vonkajším vareným vínom (podľa počasia), platba na mieste, sánkovanie: platba na mieste.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Lukasmayr ***
  • Lokalita podľa CK: Salzbursko
  • Miesto podľa CK: Bruck an der Grossglocknerstrasse

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Lukasmayr ***
Vzdialenosť od zjazdovky: 4000 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 167 469
Dnes 7.30–17 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-hotel-lukasmayr-kaprun-rakusko-z1167469/928118232/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Hotel Lukasmayr
    Rakúsko, Kaprun / Zell am See, Rakúske jazerá, Salzbursko, Zell am See, Bruck an der Grossglocknerstrasse, Zeller See

Cena
294 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 167 469

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
294,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €