200 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Luna ****

Kompletne renovovaný hotel v centre mesta, 50 metrov od pláže a promenády Bibione a 300 metrov od Bibione Thermae kúpeľného centra.

Pláž:
50 m od pláže. Piesočnatá  pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážovým servisom ( 1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo/izba).

Centrum:
50 m od centra.

Ubytovanie:

plne klimatizovaný, 109 izieb, 8 poschodí, 2 výťahy, bezbariérový prístup.

 

Single izba: samostatná izba bez terasy, priestranná kúpeľňa s oknom. Sú orientované na sever alebo na východ.

Classic Single izba: samostatná presvetlená izba bez terasy, kúpeľňa. Sú orientované na východ.

Izba Classic: dvojlôžková izba bez terasy, veľmi presvetlené izby s orientáciou na východ.

Izba Classic Plus: dvojlôžková izba s terasou, presvetlené izby s orientáciou na východ alebo západ.

Izba Superior: dvojlôžková, priestranná a presvetlená izba s veľkou terasou s orientáciou na juh.

Stravovanie:

raňajky, polpenzia alebo All Inclusive.

 

All inclusive: privítací coctail, veľký bufet s raňajkami a bio kútikom od 7:30 do 10:00 hod., obedy v bufetovom štýle s predkrmom a šalátom, studené i teplé chody, dezert od 12:30 do 13:30 hod., večere formou bufetu z rôznych gastronomických štýlov od 19:00 do 21:00 hod. Domáce zákusky, čaje, americká káva, čerstvé ovocie od 16:00 do 17:00 hod., voda a ľahké čapované nápojde od 10:00 do 22:00 hod., miestne biele a červené víno od 10:00 do 22:00 hod.

Vybavenie a služby:
vstupná hala s recepciu, bar a bufetová reštaurácia. Herný priestor pre deti s plyšovými hračkami pre deti. Slnečná terasa s bazénmi pre dospelých a deti, jacuzzi s lehátkami a slnečníkmi. WI-FI pripojenie na prízemí, pri bazénoch a na izbách. Zábavné aktivity pre deti i dospelých.

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
na vyžiadanie ľubovoľný.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Benátsko