500 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Lymberia ***

Poloha

V pokojnej časti letoviska Faliraki cca 800 m od centra strediska s mnohými barmi, tavernami a obchody. V blízkosti hotela je zastávka linkového autobusu.

Vybavenie

Recepcia, veľkoplošná TV / sat. v café bare, reštaurácie. Vonku bazén, terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, bar pri bazéne.

Izby

DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia (1. 7. - 15. 9., v určených hodinách), TV / sat., Chladnička, telefón, rádio, balkón alebo terasa.

Zábava

V centre strediska Faliraki mnoho barov, obchodov a taverien. Animačný tím. Aquapark cca 3 km. Golfové ihrisko v Afandou cca 3 km.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Piesočná pláž je vzdialená cca 600 metrov, lehátka a slnečníky za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky formou bufetu (07.30-10.00 hod.) Obed formou bufetu (12.30-14.00 hod.) Večere formou bufetu (19.00-21.00 hod.) Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.30-23.00 hod.) Ľahké občerstvenie počas dňa (pizza, sendvič, zmrzlina)

Športová ponuka

Zadarmo: tenisový kurt, stolný tenis.

Pre deti

Oddelená časť bazénu pre deti, miniklub. Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby.

Platobné karty

VISA, MC.

Doba transferu

55 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos