Popis

Popis hotela Hotel Maestrale ***

Poloha: Standardní hotel leží v klidné části San Benedetta asi 350 m od pláže a palmové promenády.
Vybavení: Hotel má vstupní halu s recepcí, klimatizovanou restauraci, společenskou místnost s TV, bar, výtah, venkovní parkoviště zdarma, plážový servis v ceně. Půjčovna kol zdarma.
Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s koupelnou (vana nebo sprcha, WC), klimatizace za poplatek, SAT/TV, telefon s přímou volbou, Wi-Fi, balkon. Možnost 2 přistýlek.
Strava: Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu + salátový bufet. Nápoje (voda) během jídel v ceně.
Pláž: Písčitá pláž je 350m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži zdarma.
Video k hotelu:

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Marche