Popis

Popis hotela Hotel Máj

Popis

Poloha: nachádza sa v kúpeľnom meste Piešťany, v oddychovej časti Sĺňava, cca 400m od jazera Sĺňava.
Služby, šport, zábava: recepcia, reštaurácia, konferenčná sála, salóniky, denný bar s TV a DVD a letnou terasou, kaviareň, spoločenské salóniky, WiFi pripojenie, knižnica, hotelový sejf, požičiavanie športového náradia a spoločenských hier, pranie, žehlenie, relax centrum (krytý relaxačný bazén, fínska sauna, solárium, masážne kreslo, masáže, oxygenoterapia, vodoliečba, elektro a svetloliečba,), fitnes, beauty centrum (manikúra, pedikúra, kozmetika, kaderníctvo), požičovňa bicyklov, joga, stolný tenis, nordic walking, loptové hry, petangque, rotopedy, steper.

Ubytovanie:
Bezbariérové izby 1/1, 1/2, 1/3 – TV/SAT, rádio, telefón, WI-FI, kúpeľňa/sprcha/WC balkón s kreslami a stolíkom, chladnička za doplatok.
Rodinné izby 2+2 zrekonštruované a bezbarierové- dve klasické lôžka a rozkladaciu sedačku, TV/SAT, rádio, telefón, WI-FI, kúpeľňa/sprcha/WC.
Stravovanie: raňajky- teplý a studený bufet, obedy, večere- výber z menu.

Slovensko

Slovensko sa môže pochváliť nádhernou prírodou, v rámci ktorej sú dominantou vysoké pohoria. Vysoké Tatry majú povahu veľhôr, čomu zodpovedá aj ich majestátnosť. Krása hôr vynikne ako v zime, kedy sa premenia na lyžiarsky raj, tak aj v lete, kedy je možné po dobrodružných horských chodníkoch podnikať jednu túru za druhou. Na rôzne možnosti športového vyžitia a aktivít počas celého roka nadväzuje bohatý wellness program miestnych hotelov a kúpeľov. Slovensko, to však nie sú len vysoké hory. Južná časť krajiny v oblasti Podunajskej nížiny je vyhlásenou oblasťou termálnych kúpeľov a wellness komplexov. Turistickým lákadlom je aj naše hlavné mesto. Okrem hradu predstavuje hlavný cieľ turistických návštev aj veľkolepý Dunaj. Vyberte si našu rodnú krajinu ako príjemný cieľ dovolenky s minimálnou dĺžkou cestovania.