Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Majestic ****+

Poloha

4* hotel se nachází v severní části letoviska Slunečné pobřeží. Nákupní možnosti a zábavu mají klienti k dispozici přímo v hotelu nebo v těsné blízkosti hotelu, jen pár minut chůzí (restaurace, bary, diskotéky, obchody, tradiční trhy). Mezinárodní letiště Burgas je vzdáleno cca 35 km od hotelu.

Vybavení Hotelu

Hotel se skládá z více budov, v hlavní dubově se nacházejí dvoulůžkové pokoje a v přilehlých budovách jsou k dispozici apartmány. Klienti mají k dispozici recepci se směnárnou, trezory možné k pronajmutí za poplatek, wifi připojení, hlavní restaurace, lobby bar, ala carte restaurace, dva venkovní bazény, dětský venkovní bazén, opalovací terasa, snack bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště.

Vybavení pokoje

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dítě. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, toaleta, fén), telefonem, SAT/TV, minibarem (konzumace za poplatek), balkon či terasa. Za poplatek je možný pokoj typu Studio (přistýlka pro dospělou osobu a až dvě přistýlky pro děti).

Pláž & plážový servis

Dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Pláž má velice pozvolný vstup do moře, tudíž je vhodná pro neplavce a děti. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek). Klienti mají k dispozici velice bohatou nabídku vodních sportů (za poplatek).

Stravování

POLOPENZE: snídaně a večeře formou švédských stolů. Nápoje si klienti u večeří hradí extra.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie