Hotel Marinella

Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano

Hotel Marinella

    Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano
Číslo zájazdu: 1 056 505
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Moderný hotel v Capo Vaticano obkolesený stredomorskou vegetáciou a palmami. Nachádza sa cca 200 m od jednej z najkrajších bielych piesočnatých pláží Baia di Grotticelle. Najbližšie centrum je vzdialené 9 km v meste Tropea - 'Perle Kalábrie'. Hostia majú viacero možností kam sa vybrať na prechádzku počas horúcich večerov, či už k slávnemu stožiaru Faro, odkiaľ je nádherný výhľad na celé pobrežie sicílskeho mesta Messina, alebo sa môžu kochať pohľadom na západ slnka nad Liparskými ostrovmi.

Pláž:
cca 250 m, súkromná pláž z bieleho piesku, v cene plážový servis (1 slnečník + 2 plážové kreslá) a plážový mikrobus len smerom od pláže k hotelu v určitom čase.

Ubytovanie:
Všetky hotelové izby majú balkón/terasu, niektoré sú s výhľadom na more.
Izby pre 2-4 osoby: sú vybavené sociálnym zariadením, fénom, trezorom, telefónom, klimatizáciou, TV/SAT, minibarom (za poplatok).

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia. Raňajky sú kontinentálne, podávané formou bufetu (mlieko, káva, cappuccino, čaj, chlieb, maslo, džem, cornflakes, šunka, syr). Obed alebo večera výberom z dvoch druhov jedál, 1. a 2. chodu, predjedlo a obloha formou bufetu, bez nápojov.

Vybavenie a služby:
bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť s TV/SAT, bazén, WIFI (za poplatok), hry pre deti. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Šport a zábava:
bazén, tenisový kurt, ihrisko pre mini futbal, ping-pong, Wi-Fi za poplatok, na pláži je možné si prenajať kanoe, vodné šliapadlá, windsurf.

Parkovisko:
súkromné parkovisko vo vnútri objektu.

Nástupné dni:
príchod po 16:30 hod., odchod do 10:00

Poznámka:
delegát sa nachádza v oblasti, nie je však pri ubytovávaní hostí, klientom je k dispozícii 1 - 2x týždenne a organizuje fakultatívne výlety v českom, alebo slovenskom jazyku.

Základná cena zahŕňa

ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, klimatizácia, TV SAT, trezor, vstup do bazéna, plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo/izba), plážový mikrobus len smerom od pláže k hotelu v určených hodinách, barová chladnička, Wi-Fi (jedno pripojenie), delegát.

ubytovanie s plnou penziou na osobu a pobyt, klimatizácia, TV SAT, trezor, vstup do bazéna, plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo/izba), plážový mikrobus len smerom od pláže k hotelu v určených hodinách, barová chladnička, Wi-Fi (jedno pripojenie), delegát.

Základná cena nezahŕňa

POVINNÉ PRÍPLATKY platba na mieste: pobytová taxa 1,00 €/osoba nad 14 r./deň. NA VYŽIADANIE – platba v CK: postieľka 18 €/týždeň, platba na mieste: malé zvieratá 20 €/pobyt, Wi-Fi (každé ďalšie pripojenie) 1 €/deň. DETI DO 6 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku v izbe s dvoma dospelými.

POVINNÉ PRÍPLATKY platba na mieste: pobytová taxa 1,00 €/osoba nad 14 r./deň. NA VYŽIADANIE – platba v CK: postieľka 18 €/týždeň, platba na mieste: malé zvieratá 20 €/pobyt, Wi-Fi (každé ďalšie pripojenie) 1 €/deň. DETI DO 6 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku v izbe s dvoma dospelými.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Juventour, IČ: 188867. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Marinella ***
  • Lokalita podľa CK: Kalábria
  • Miesto podľa CK: Capo Vaticano / Tyrhénske pobrežie

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Marinella
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 250 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 056 505
dnes zatvorené

Lokalita

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Marinella
    Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano

Cena
274 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 056 505

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
274,00 €
príplatok za detskú postieľku
0
18,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 8-10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €