Hotel Meridian

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

smartline Meridian

    Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slunečné pobřeží
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Nasledujúci text je strojovo preložený... zobraziť v origináli zobraziť v origináli

  • Dobrá cena / výkon
pomer

  • Moderný dizajn

  • Voľná prázdninová atmosféra

  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet

  • Inteligentnejšie all inclusive
Štandard * s miestnymi
alkoholické nápoje

(* dostupné vo všetkých hoteloch s ponukou all inclusive)

Poloha: Piesočná duny pláž a mierne svahovité piesočnatej pláže sú asi 150 m. Reštaurácie, bary, nákupné a zábavné možnosti sú vzdialené cca 800 m. Doba prenosu približne 45 až 60 minút.

Vybavenie: Hotel sa skladá z celkom 268 izieb rozložených na 11 poschodiach. K ďalším zariadeniam v hoteli patrí lobby, recepcia s požičovňou trezorov, výťahy, Wi-Fi v celom hoteli, 2 bufetové reštaurácie na raňajky a večere, reštaurácia na obed a večeru, bar a malý obchod. Vo vonkajšom areáli je bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne (otvorený od júna do augusta). Plážové ležadlá a slnečníky sú zahrnuté v bazéne. Osušky sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie: Moderne zariadené dvojlôžkové izby (A1-3A), cca 25 m2, majú posedenie, klimatizáciu, minibar, SAT TV, WLAN (v cene), telefón, kúpeľňu so sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón na strane pozemku. Ľahšie zariadená ekonomická izba (A2-3S), vybavenie ako A2A alebo dvojlôžková izba (A2-4D), cca 27m2, s rovnakým vybavením ako A2A, možnosť rezervácie. Izba Comfort plus (A2-4K) v horných poschodiach s výhľadom na more, inak A2A, možnosť rezervácie. Rodinné izby (A2C), asi 27m2, sa skladajú z jednej miestnosti a sú inak vybavené ako A2A.

Jedlo a pitie: Polpenzia alebo All Inclusive . Stravovanie formou bufetu.

All Inclusive: Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a balená voda počas jedla v jednej z bufetových reštaurácií, ako aj pri bare pri bazéne. Občerstvenie a zmrzlina od 14.30 do 17.30.

Šport / Aktivity: V cene: Biliard, Ping pong. Za poplatok: malá posilňovňa.

Wellness: Zahrnuté: Sauna. Za poplatok: procedúry v kúpeľoch, turecké kúpele.

Rodiny: Detské stoličky v reštaurácii, samostatný detský bazén, detský kútik, detské ihrisko.

Info: Kreditné karty: American Express, Mastercard, VISA.

Upozornenie: Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii za priaznivého počasia.

Výhodná úspora:25% zľava na vtáky, voľné noci, napr. 7 = 5, ako aj ďalšie cenové výhody v konkrétnych termínoch, nájdete v cenovej časti.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Meridian ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 200 m

Popis ubytovania a programu zájazdu v origináli

Nasledujúci text je zobrazený v origináli ... zobraziť strojový preklad

  • Gutes Preis-Leistungs-
Verhältnis

  • Modernes Design

  • Lockere Urlaubsatmosphäre

  • Kostenfreies WLAN

  • Smarter All Inclusive
Standard* mit lokalen
alkoholischen Getränken

(*verfügbar in allen Hotels mit All Inclusive Angebot)

Lage: Zum feinsandigen Dünenstrand und dem flach abfallenden Sandstrand sind es ca. 150 m. Restaurants, Bars sowie Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten befinden sich in ca. 800 m Entfernung. Transferzeit ca. 45 bis 60 Minuten.

Ausstattung: Das Hotel verfügt über insgesamt 268 Zimmer, die sich auf 11 Etagen verteilen. Zu den weiteren Einrichtungen des Hotels gehören Empfangshalle, Rezeption mit Mietsafes, Lifts, WLAN im gesamten Hotel (inklusive), 2 Buffetrestaurants für Frühstück und Abendessen, 1 Restaurant für Mittag- und Abendessen, Bar sowie ein kleines Geschäft. In der Außenanlage befindet sich der Swimmingpool mit Sonnenterrasse und Poolbar (geöffnet von Juni bis August). Die Liegen und Sonnenschirme sind am Pool inklusive. Badetücher erhalten Sie gegen Gebühr.

Unterbringung: Die modern eingerichteten Doppelzimmer (A1-3A), ca. 25 qm, verfügen über Sitzecke, Klimaanlage, Minibar, SAT-TV, WLAN (inklusive), Telefon, Bad mit Dusche, WC, Föhn und Balkon zur Landseite. Einfacher eingerichtete Sparzimmer (A2-3S), Ausstattung wie A2A oder Doppelzimmer (A2-4D), ca. 27 qm, bei gleicher Ausstattung wie A2A, buchbar. Komfort-Plus-Zimmer (A2-4K) in den oberen Etagen mit Meerblick, sonst wie A2A, buchbar. Die Familienzimmer (A2C), ca. 27 qm, bestehen aus einem Raum und sind sonst wie A2A ausgestattet.

Essen & Trinken: Halbpension oder All Inclusive. Mahlzeiten in Buffetform.

All Inclusive: Ausgewählte lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke und Wasser in Flaschen während der Mahlzeiten in einem der Buffetrestaurant sowie an der Poolbar. Snacks und Eiscreme von 14.30 bis 17.30 Uhr.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Billard, Tischtennis. Gegen Gebühr: Kleiner Fitnessraum.

Wellness: Inklusive: Sauna. Gegen Gebühr: Anwendungen im Spa, Türkisches Bad.

Familien: Kinderhochstühle im Restaurant, separater Kinderpool, Spielzimmer, Spielplatz.

Info: Kreditkarten: American Express, Mastercard, VISA.

Buchungshinweis: Die Aktivitäten und Einrichtungen im Außenbereich stehen wetterabhängig zur Verfügung.

Sparvorteil: Bis zu 25% Frühbucherrabatt, Gratisnächte, z.B. 7=5 sowie weitere Preisvorteile zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 887 647
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-smartline-meridian-slnecne-pobrezie-bulharsko-z887647/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.