200 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Meridian ****

Popis a poloha

Hotel Meridian je skvelou voľbou pre rodinky s deťmi, pre ktoré je pripravené v tomto hoteli množstvo aktivít a atrakcií. Výnimočnosť hotela podčiarkuje reštaurácia umiestnená na najvyššom poschodí hotela, ktorá Vám umožňuje panoramatický výhľad na more, starobylé mestečko Nessebar a Slnečné pobrežie. Hotel sa nachádza 400 metrov od piesočnatej pláže a od centra Slnečného pobrežia jeden kilometer.

Vybavenie hotela

V hoteli Meridian nájdete množstvo služieb a aktivít, ktorými môžete spríjemniť svoj pobyt práve v tomto hoteli. V areáli sa nachádza bazén, terasa, fitness centrum, stolný tenis, zmenáreň, kaderníctvo, kozmetika a taktiež aj doktor. Hotel je veľmi vhodný aj pre najmenších návštevníkov, pre ktorých je pripravený animačný tím, detské ihrisko a detský kútik. Za poplatok si môžete dopriať oddych v hotelovom wellness centre. Na výber máte z rôznych druhov masáži, sáun, kúpeľov, nachádza sa tu aj vírivka alebo aj solárium. Wi-Fi pripojenie na internet je v hotelových izbách spoplatnené. Súkromné parkovisko hotela je taktiež spoplatnené.

Vybavenie izby

Hotelové izby sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou s toaletou, fénom, a taktiež aj s balkónom, z ktorého sa Vám ponúka výhľad na more alebo okolie hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menené každé tri až štyri dni.

Stravovanie

Hotel Meridian je výnimočný vďaka umiestneniu svojej reštaurácií a to na úplnom vrchole hotela. Vďaka tomu si svoje jedlo vychutnáte s krásnym výhľadom na more, Slnečné pobrežie a mestečko Nessebar.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie