Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Mermaid & Club ***

Poloha: Hotel Mermaid Hotel a Club obklopuje pěkná tropická zahrada s exotickou florou a pláž se žlutým pískem. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště v Colombu 81 km, transfer do hotelu trvá cca 95 minut jízdy.

Vybavení: Recepce s trezory (zdarma), restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 4 bary, 2 bazény, směnárna, sauna, jacuzzi, lázně, masáže, přístup k internetu, obchůdky, klenotnictví.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, TV, rádio, mini bar, Wi-FI, varná konvice, balkon nebo terasa.

Stravování: All inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, lehké občerstvení během dne.

Pláž: Písčitá u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, squash, badminton, aerobic, kulečník, šipky, lukostřelba, vodní sporty.

Program pobytového zájezdu Srí Lanka:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka.

2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně)

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Srí Lanka (Cejlón)

Srí Lanka je ostrovným štátom v Indickom oceáne pri juhovýchodnom výbežku Indie, s ktorou je spojená pásom koralových útesov, nazývaných Adamov most. Predtým bol ostrov známy pod názvom Cejlón. Prírodné krásy tohto stále zeleného ostrova sú vďaka priaznivému podnebiu veľmi rozmanité a Srí Lanka je domovom jedinečných rastlinných i živočíšnych druhov. Príroda prechádza od pobrežných piesočných pláží a palmových hájov cez čajovníkové a ryžové polia až po dažďové pralesy. Rovnako bohaté je aj more, najmä koralové útesy sú plné pestrofarebného života. Podobne ako príroda, tak aj umelecké a architektonické pamiatky na tomto ostrove ohromia svojich návštevníkov. V mestách sú to hlavne stavby poukazujúce na éru kolonializmu. Po celom ostrove sú rozosiate posvätné chrámy, svätyne a pútnické miesta hinduistických a budhistických náboženstiev.

Hotely Kalutara