Hotel Miramare Beach

  Turecko, Side, Kumköy

MIRAMARE BEACH HOTEL

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Kumköy
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis

Vzdialenosť od letiska: 60 km Najbližšie mesto (km): Side (6 km) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie

Menší zo sesterských hotelov Miramare ležiaci priamo na pláži pozostáva z hlavnej budovy (4 poschodia), má 221  izieb, vstupnú halu s recepciou, vonkajšie bazén, vnútorný bazén, detské bazén. K dispozícii je viacero služieb (kaderník, fitness centrum) a aktivity. Hneď vedľa rezortu sa nachádza sesterský hotel Miramare Queen hotel.

Poloha

Hotel sa nachádza 60km od medzinárodného letiska v Antalyi, 10km od mesta Manavgat a 6km od historického mesta Side.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž

Piesočnatá pláž nachádzajúca priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, k dispozícii snack bar, plážová reštaurácia, diskotéka.

Pre deti

Deťom slúži detský bazén, detské ihrisko, tobogány, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, tenis, fitness centrum, šípky, plážový volejbal, basketball, stolný tenis, zumbu, vodnú gymnastiku, mini futbal, boccia. Biliard, motorizované vodné sporty sú k dispozícií za poplatok.

Wellness

Turecký kúpeľ je  bez poplatku. Za poplatok sú sauna, masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou alebo s ultra all inclusive. Polpenzia pozostáva z raňajok formou otvoreného bufetu a večerí. Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Miramare Beach ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 840 648
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-miramare-beach-hotel-side-turecko-z840648/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.