Popis

Popis hotela Hotel Modul **+

Poloha a popis

Modul Hotel sa nachádza v obľúbenej turistickej oblasti Faliraki, ktorá je známa pre krásnu zlatú piesočnatú pláž. Letovisko, ktoré je známe nielen krásnymi plážami a bohatým nočným životom, ale aj predovšetkým pohostinnosťou miestnych obyvateľov. Hotel sa nachádza v pokojnej oblasti, avšak pri krátkej prechádzke nájdete obchody so suvenírmi, reštaurácie, taverny a kaviarne. Modul Hotel je vzdialený cca 400 metrov od centra letoviska. Hlavné mesto Rhodos leží cca 13 km od hotela a letisko cca 17 km. Len 5 km od hotela sa nachádza Aquapark.

Vybavenie hotela

Hotel ponúka ubytovanie v 22 izbách. K dispozícii je vstupná hala s 24 hodinovou recepciou, bar, bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), úschovňa batožiny, trezor na recepcii (za poplatok), práčovňa (za poplatok), parkovisko.

Vybavenie izby

Hotel ponúka ubytovanie v niekoľkých typoch izieb:

Štandardná izbaj je vybavená kúpeľňou so sociálnym zariadením, balkón alebo terasa, trezor (za poplatok), klimatizácia (za poplatok), satelitný TV a telefón

Stravovanie

Bez stravovania

Pláž a plážový servis

Piesočná pláž sa nachádza cca 850 m od hotela. Na pláži je možnosť využitia vodných športov. Lehátka a slnečníky sú za poplatok.

Pre deti

Detská postieľka len na vyžiadanie (za poplatok)

Šport a zábava

Ponuku športov a zábavy, ktoré sú k dispozícii, získate po príchode do hotela.

Služby v cene

Lehátka a slnečníky pri bazéne, parkovisko. Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté v cene získate po príchode do hotela.

Služby za poplatok

Wi-Fi pripojenie, trezor, práčovňa, klimatizácia. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté v cene zájazdu a sú za poplatok získate po príchode na hotel.

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos