10 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá, mólo

Popis

Popis hotela Hotel Moonlight *****

Poloha

V pokojnej časti letoviska Sv. Vlas (centrum cca 1 000 m), najbližšie nákupné možnosti do 400 m, autobusová zastávka cca 500 m.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťahy, reštaurácia, reštaurácia à la carte, lobby bar, obchod so suvenírmi, kaderníctvo, konferenčná miestnosť, bazén, bar pri bazéne a terasa s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, osušky za zálohu.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, TV/sat., telefón, minichladnička, trezor za poplatok, balkón alebo terasa smerom k moru.
AP: pozri DR, oddelená spálňa.
ST: pozri DR, priestrannejšia.

Zábava

Animačný program pre deti i dospelých, 
živá hudba, občasné večerné vystúpenia.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Piesočnatá pláž priamo pri hoteli, ležadlá
a slnečníky za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 – 23.00 hod.) Ľahký snack (15.00 – 16.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: fitness, minigolf. Za poplatok: biliard, vodné športy
na pláži, stolný tenis.

Pre deti

Bazén, ihrisko, miniklub, detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Wellnes

Za poplatok: vnútorný bazén, sauna, parné kúpele, masáže

Internet

Zadarmo: WiFi v hoteli.

Platobné karty

VISA, EC/MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Apartmán (AP): 3 dospelí + 1 dieťa Štúdio (ST): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 12 rokov

Doba transferu

80 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Svätý Vlas

Sveti Vlas je krásne pokojné mestečko situované na úpätí Balkánskeho pohoria Stará Planina. Lúčmi zaliata piesočnatá pláž, ktorá sa nachádza južne pod mestom, je takmer bezprostredne spojená so susedným Slnečným pobrežím. Od neho leží vo vzdialenosti iba 4 km, vďaka čomu je ideálnym cieľom pre zaujímavé pešie prechádzky. V srdci letoviska nájdete novo vybudované centrum s obchodíkmi a reštauráciami, milovník nočného života uvíta v tomto pokojnejšom stredisku niekoľko štýlových barov a diskoték. Ak však zatúžite po ruchu skutočne veľkého dovolenkového letoviska, vyberte sa do neďalekého živého Slnečného pobrežia, s ktorým je zabezpečené pravidelné autobusové spojenie. Na spestrenie dovolenkového programu možete okrem prechádzok plných romantiky absolvovať aj nenáročnú turistiku. Sveti Vlas sa nachádza na začiatku zálivu, ktorý sa tiahne až po historické mesto Nesebar. Súčasne leží južne od mysu Emine, na svahu Balkánskych hôr, kde planina končí v trblietavých vodách Čierneho mora.

 

Popis bol prevzatý z katalógu CK Seneca Tours

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Svätý Vlas