1000 m od zjazdovky

Popis

Popis hotela Hotel Mozart ***

Název zájezdu dle CK

Hotel MOZART

Poloha

rodinný hotel sa nachádza v historickom centre mesta Bad Gastein vo výške 1.035 m n.m.

Vybavenie a služby

recepcia, vstupná hala, Wi-Fi (za poplatok 1 EUR/hod.), reštaurácia, bar, vináreň, TV miestnosť, kútik na čítanie, výťah, lyžiareň, parkovanie ZADARMO. RELAX: parný kúpeľ, sauna, infračervená kabína, relaxačná miestnosť, masážne sprchy. Otvorené denne od 16:00 do 21:00 hod. Za poplatok: masáže na vyžiadanie. Verejné kúpele vzdialené cca 500 m.

Ubytovanie

1lôžkové izby (20 m2), 2lôžkové izby (20 m2), 2lôžkové izby Economy (18 m2), 2 lôžkové izby s možnosťou prístelky (20-40 m2) a 2lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (20-40 m2), so sprchou/vaňou a WC, TV, Wi-Fi (za poplatok), trezor ZADARMO, telefón, balkón pri izbách s označením B. Izby Economy majú limitovaný výhľad.

Šport a zábava

1 km od lyžiarskeho strediska Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel, 15 km od lyžiarskeho strediska Dorfgastein-Großarltal, 10 km od lyžiarskeho strediska Sportgastein, 4 km od tratí na bežecké lyžovanie. Zastávka skibusu 30 m od hotela.

Stravovanie

polpenzia - raňajky formou buferu, večere 4 chodové menu.

Zľavy pre deti

Zľavy: dieťa do 5 rokov na prístelke - ZADARMO, dieťa od 5 do 12 rokov na prístelke - zľava 50%, osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 20%.

Výhody a benefity

V termínoch 5.1.-2.2. a 9.3.-30.3.2019 Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %. Mimoriadnu zľavu JE MOŽNÉ kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Poznámka

Cena nezahŕňa pobytovú taxu cca 2,7 EUR/noc/osoba nad 15 rokov - platí sa na mieste.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salzbursko