Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Muz ***

Poloha

Centrum Alanye s obchodmi a reštauráciami cca 2 km.

Vybavenie

85 izieb, 2 budovy, vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, bazén s terasou na slnenie s letátky a slnečníky zadarmo.

Izby

DRP: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), individuálna klimatizácia, telefón, TV/sat., balkón alebo terasa.
DRSS: pozri DRP, strana k moru.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Piesočná pláž pri hoteli, lehátka a slnečníky za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Popoludňajšia káva, čaj, zákusok Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00 – 22.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: stolný tenis, šípky, plážový volejbal.
Za poplatok: turecké kúpele, vodné športy na pláži.

Pre deti

Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie), bazénik.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DRSS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Dvojlôžková izba (DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Dieťa do 13 rokov.

Doba transferu

150 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Alanya