Priamo pri pláži | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Nafs ****

Doporučení

Tento městský hotel se nachází v historickém letovisku Nafpaktos, jen pár kroků od centra města a malebného přístavu. Neobyčejnou atmosféru tohoto krásného letoviska dokresluje silueta hradu nad městem i panorama zálivu s majestátním mostem Rio-Antirio.

GPS

38.391497, 21.825304

Pláž

Krásná a dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, je oddělená pouze pobřežní komunikací. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Pláž

na pláži

Pláž

0

Poloha

Hotel se nachází v centru letoviska s mnoha obchody a restauracemi. Mezinárodní letiště Araxos je vzdáleno cca 65 km.

Stravování

Kontinentální snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny telefonem, TV, trezorem (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, kavárna, bar, bazén, výtah.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat).

Název

Nafs

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Centrálne Grécko