| Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Nessebar Beach ***

Hotel sa nachádza na rozhraní dvoch atraktívnych stredísk na pobreží Čierneho mora, a to Slnečného pobrežia a Nessebaru. Jeho vynikajúca poloha s bohatou ponukou športových aktivít či zábavných atrakcií na Slnečnom pobreží a bohatou históriou v starobylom meste Nessebar je zárukou k stráveniu plnohodnotnej dovolenky.

Poloha:
Tento príjemný hotel je situovaný v južnej časti letoviska Slnečné pobrežie, asi 800 m od centra mesta. V blízkosti sa nachádza množstvo barov, reštaurácií aj nákupných možností. Autobusová zastávka, z ktorej sa jednou z pravidelných liniek dostanete do 3 km vzdialeného vyhľadávaného mesta Nessebar, je vzdialená 350 m. Hotel je vzdialený 35 km od letiska v Burgase.

Vybavenie:
5- poschodová budova, 361 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie (rybacia, kuracia, pizzéria), detská šmykľavka, detské ihrisko, fitness centrum, sauna, biliard, stolný tenis, šípky, šach, volejbal. Za poplatok: 2 bary, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, slnečníky a ležadlá pri bazéne, animačný program, masáže, trezor, zmenáreň, čistiareň.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (max 2+2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, balkón.

Stravovanie:
All inclusive, raňajky 7:30 - 10:00, obedy 11:00 - 15:00, večere  18:00 - 21:00, čaj, káva 10:00 - 18:00, koláčiky a zmrzlina 15:00 - 18:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 - 23:00. Za poplatok: importované alkoholické a nealkoholické nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu bude dostupný na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená približne 50 m. Slnečníky a ležadlá na pláži, ako aj široká ponuka motorových a bezmotorových vodných športov a atrakcií je k dispozícií za poplatok.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie