Hotel Nessebar Beach

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

Nessebar Beach

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke

Hotel leží priamo na piesočnatej pláži. Do centra letoviska, s množstvom obchodov, sa dostanete pohodlnou prechádzkou.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, lobby bar s WiFi, snack bar, rozľahlé vonkajšie bazény aj s jacuzzi, detský bazén, bar v bazéne, vnútorný bazén, detské ihrisko, amfiteáter, fitness, stolný tenis, šípky, animačné programy. Za poplatok: trezor, zmenáreň, rybia reštaurácia, á la carte reštaurácia, billiard, detská postielka, parkovisko.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, SAT-TV, telefón, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa, WC), sušič na vlasy, balkón.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou švedskych stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Presný popis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.


Oficiálna kategória:
***

Hodnotenie CK:
***+: hotel rozprestierajúci sa na pláži a zároveň v blízkosti centra, je vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre mladých.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Nessebar Beach ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 50 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 017 209
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-nessebar-beach-slnecne-pobrezie-bulharsko-z1017209/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.