700 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Palau ****

Poloha

nedaleko turistického a obchodního přístavu, ideální k výletům na souostroví Maddalena, Caprera. Pláž 700 m.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, se sociálním zařízením,  fén, klimatizace, TV, minibar. Pokoje R2B s výhledem na moře.

Stravování

polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu. Za příplatek povinná večeře 15.08. italský svátek Ferragosto.

Vybavení

restaurace, recepce, v centrální části jsou 2 bazény– jeden dětský, druhý pro dospělé, lehátka a slunečníky, piano bar, diskotéka, animace, půjčování kol, motorek, aut, nafukovacích člunů, parkoviště, za poplatek plážový servis a wellness.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Sardínia