100 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Paradise Lago Taurito ***

Poloha

V pokojnej lokalite v oblasti Taurito. Stredisko Puerto Mogán s malebným prístavom cca 3 km. Rušné turistické stredisko Puerto Rico
cca 10 km. Spojenie linkovým autobusom, zastávka cca 200 m. V blízkosti hotela komplex bazénov (morská voda) a akvapark Paradise Lago Oasi (pre hotelových klientov vstup zadarmo). Možnosť drobných nákupov v blízkom okolí hotela. Nemocnica v Puerto Rico (10 km) a lekáreň v Puerto Mogán.

Vybavenie

260 izieb, 9 poschodí, vstupná hala s recepciou, výťahy, reštaurácia, bar, miestnosť s TV/sat. Vonku bazén (možnosť klimatizácie/vyhrievania), jacuzzi, terasa s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, bar pri bazéne.

Izby

DR/DRP: kúpeľňa/WC (sušič na vlasy), klimatizácia, telefón, TV/sat., chladnička, trezor za poplatok, balkón alebo terasa.
FR: pozri DR, oddelená obývacia časť a spálňa, mikrovlnná rúra zadarmo (na vyžiadanie).

Zábava

Denný animačný program v rámci komplexu Paradise Taurito Resort.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Prírodná pláž Playa Taurito s tmavým pieskom (miestami kamienky) a pozvoľným vstupom do mora cca 50 m. Vzhľadom na pomerne silný príboj predovšetkým v zimnom období možný väčší výskyt kamienkov či kameňov. Pláž karibského typu Playa Amadores s pozvoľným vstupom do mora cca 6 km (spojenie linkovým autobusom). Ležadlá a slnečníky za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky formou bufetu Obed formou bufetu Večera formou bufetu Ľahký snack počas dňa Popoludňajšia káva, čaj, zákusok Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby (11.00 – 23.00 hod.) Program all inclusive plus (služby navyše) Vybrané nealkoholické nápoje v akvaparku Paradise Lago Oasis Ľahký snack v akvaparku Paradise Lago Oasis

Športová ponuka

Za poplatok: 4 tenisové kurty, squash, stolný tenis, minigolf, bowling, 18-jamkové golfové ihrisko Anfi Tauro Golf cca 9 km.

Pre deti

Malý detský bazénik, ihrisko, detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie), detská stolička v reštaurácii zadarmo.

Wellnes

Menšie moderné spa centrum Krabi v blízkom hoteli Paradise Valle Taurito Vstup od 16 rokov Za poplatok: vnútorný bazén s hydromasážnymi tryskami, jacuzzi, sauna, masáže a fitness

Internet

Za poplatok: internetový kútik.

Platobné karty

VISA, EC/MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí  Dvojlôžková izba (DRP): 2 dospelí  Rodinná izba (FR): 4 dospelí / 3 dospelí + 2 deti / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 3 deti / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí  Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

90 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Hotely Gran Canaria