100 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Parco dei Principi ***

Popis

Hotel Parco dei Principi se nachází 300 m od centra města Scalea a cca 80 m od pláže, kam lze dojít po klasické cestě mezi hotelem a pláží nebo podchodem.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, bar, parkoviště, bazén s lehátky (omezený počet), společenská místnost, dětské hřiště
Ubytování:
162 pokojů - dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizace, fén, TV, telefon, některé pokoje mají balkon
Vzdálenosti:
300 m od centra města Scalea, 80 m od pláže

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Kalábria