300 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá, kamenistá

Popis

Popis hotela Hotel Pedraladda ***

Poloha

Hotel Pedraladda 4* sa nachádza v letovisku Castelsardo. Kamenná pláž sa nacházda hneď cez cestu od hotela. Hotel je situovaný do tichšieho prostredia. 15 minút chôdze od hotela sa nachádza hrad Castelsardo, ktorý sa oplatí navštíviť. Medzinárodné letisko Alghero sa nachádza 70 km od letoviska.
Vzdielenosť od letiska AHO cca 63 km

Ubytovania

K dispozícií sú: dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby s výhľadom na more, suity s výhľadom na more. K dispozícii je jedna prístelka. Izby majú k dispozícií klimatizáciu, vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, minibar, TV, trezor, balkón alebo terasu, sušič vlasov, telefón, pripojenie na WiFi.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, požičovňa bicyklov a áut, stolny tenis, biliard, detské ihrisko, večerný animačný program, reštaurácia, bar, práčovňa, čistiareň, výťah, kúrenie, klimatizácia, bazén, hotel vie zabezpečiť dopravu na letisko (za poplatok)

Stravovanie

K dispozícií sú: raňajky, polpenzia.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Sardínia