Hotel Pliska

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

Hotel Pliska

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis

Hotel Pliska leží v blízkosti centra letoviska Slunečné pobřeží a 50 m od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Přímo u hotelu se nachází malé dětské hřiště. Aquapark Action je vzdálený cca 2,5 km od hotelu, kam se pohodlně dostanete místní dopravou. V centru letoviska naleznete mnoho obchodů, barů, restaurací a bohatý noční život.

Informace k ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
koupelna s toaletou, fén
klimatizace, lednice, telefon, SAT/TV
trezor za poplatek (cca 2,5 €/den)
balkon nebo terasa
dětská postýlka na vyžádání zdarma

Vybavení a služby

vstupní hala s recepcí
Wi-Fi za poplatek
restaurace, bar
za poplatek: vodní sporty na pláži

Stravování

Snídaně – formou bufetu.Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Víno, pivo a nealkoholické nápoje v době jídla.Plná penze – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Víno, pivo a nealkoholické nápoje v době jídla.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Pliska **
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 50 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 128 233
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-hotel-pliska-slnecne-pobrezie-bulharsko-z1128233/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.