Popis

Popis hotela Hotel President Club ***

Poloha

V stredisku Hammamet, historické centrum cca 6 km, akvapark Flipper cez miestnu komunikáciu.

Vybavenie

366 izieb v hlavnej budove (5 poschodí s výťahmi) a niekoľko jednolôžkových bungalovov v záhrade. Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, spoločenská miestnosť. V záhrade bazén s barom, ležadlami a slnečníkmi zadarmo, obchodík so suvenírmi.

Izby

DR/DRP: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), centrálna klimatizácia s individuálnou reguláciou, TV/sat., telefón, trezor za zálohu, balkón alebo terasa.
FR: pozri DR, priestrannejšia.

Zábava

Animačné a nepravidelné večerné programy, diskotéka.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora od hotela oddelená len pobrežnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky za poplatok. Bar a reštaurácia à la carte na pláži za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky (10.00-11.30 hod.) Popoludňajší snack, káva, čaj a zákusky (16.00-17.00 hod.) Polnočný snack (00.00-02.00 hod.) Alkoholické (10.00-24.00 hod.) a nealkoholické nápoje (02.00-24.00 hod.) miestnej výroby

Športová ponuka

Zadarmo: minigolf, fitness, tenis, plážový volejbal, vodné pólo, aerobik, stolný tenis, pétanque a ďalšie športové aktivity v rámci animačných programov. Za poplatok: vodné športy na pláži.

Pre deti

2 oddelené detské malé bazény, ihrisko, miniklub (4–8 rokov), kids club (9 -12 rokov), detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Wellnes

Rozsiahle a zrekonštruované wellness centrum
Za poplatok: masáže, ázijské masáže, hydromasáže, hammam, sauna, kozmetika  

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dvojlôžková izba (DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Rodinná izba (FR): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 12 rokov

Doba transferu

90 min

Tunisko

Tunisko je štátom severnej Afriky a jeho brehy sú obmývané Stredozemným morom. Bohatá história, v rámci ktorej táto krajina zažila aj francúzsku nadvládu, vytvorila atraktívnu zmes kultúr. Dnešné Tunisko si je veľmi dobre vedomé, aké kvalitné podmienky ponúka pre turistov nielen z Európy. Územie Tuniska je tvorené na severe údolím rieky Medžerda prechádzajúcom cez masív Dorsale po stepi až do najjužnejšie položenej púšte. Najväčším lákadlom sú čarovné tuniská mesta. Ich historické centrá aj tržnice s energickými predavačmi a jedinečnou orientálnou vôňou vás určite uchvátia. Miestne podnebie je veľmi vhodné pre prímorskú dovolenku. Od mája do septembra sa tu môžete stretnúť s tropickými teplotami nad 30 °C. Veľkou prednosťou zájazdov do Tuniska je najmä ich prijateľná cena, výborná letecká dostupnosť a kvalitné služby väčšinou veľkých a luxusných hotelov s orientálnymi architektonickými prvkami. Mimoriadne obľúbený je ostrov Djerba a pevninské lokality Hammamet, Mahdia, Monastir a Sousse.

Hotely Hammamet