20 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel President ****

Poloha

HSM President Hotel sa nachádza v peknom letovisku Alcudia, priamo pri hoteli je menšia piesočná pláž, mestská pláž v Alcudii je vzdialená cca 2 km (niekoľkokrát denne na pláž premáva hotelový minibus). HSM President Hotel je orientovaný na rodinu a je dobrou voľbou pre vašu dovolenku, počas ktorej môžete preskúmať ostrov Malorka.
Vzdialenosť od letiska PMI cca 63 km.

Ubytovania

Hotelové izby sú vkusne zariadené moderným pohodlným nábytkom a vybavením; vybavenie zahŕňa zariadený balkón s výhľadom na more, bazén alebo záhradu, klimatizáciu a kúrenie, stropný ventilátor, Wi-Fi (za príplatok), kúpeľňu s vaňou/sprchou a sušičom vlasov, satelitnú TV s hudobnými kanálmi a trezor (za poplatok). Typy izieb: dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby s výhľadom na more, Junior Suite s výhľadom na more. K dispozícii sú aj izby s 1 prístelkou a jednolôžkové izby.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, upratovanie, 24 hodín obsluha v izbe, 24 hodín. služby vrátnika, viacjazyčný personál, zmenáreň, úschovňa batožín, konferenčná miestnosť, internet a WiFi služba dostupná vo vybraných priestoroch, auto a cyklo požičovňa, výťahy, golfové ihrisko, špeciálne informácie o všetkých ihriskách, bezplatná autobusová doprava na golfové ihrisko Alcanada's a Puerto de Alcudia niekoľkokrát denne a lekárska služba na požiadanie. Bazén s terasou a tropickými záhradami, bezplatné lehátka a slnečníky, Spa & Wellness (16 rokov +; kúpacie čiapky a žabky povinné) zahŕňa saunu, vírivku, vodnú fyzioterapiu a 'Feng Shui' relaxačný priestor, masážne služby (za poplatok), 2 tenisové kurty, volejbal a stolové hry; Špeciálna zľava na golfové ihriská a prístup na pláži ku vonkajším vodným športom ako sú: kanoistika a potápačské kurzy (za poplatok). Pre deti: Detský bazén, herňa, ihrisko, mini klub s predstaveniami a disko zábava.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.
Raňajky formou bufetu, Reštaurácia, denne: 07:30-11:00.
Obed, Reštaurácia, denne: 13:00-15:00.
Večere formou bufetu, Reštaurácia denne: 18:30-21:30 (od 1 mája do 30 septembra: 19:00-22:00).
Občerstvenie, Snack Bar (Kiosk), denne: 11:00-17:00.
Občerstvenie, Reštaurácia denne: 21:30-23:00 (od 1 mája do 30 septembra: 22:00-23:00).
Popoludňajší čaj, denne: 15:30-17:30.
Zmrzlina, denne: 10:00-00:00.
Nápoje: Miestne alkoholické nápoje, miestne nealkoholikcé nápoje; teplé nápoje; pivo; červené víno; biele víno; minerálna voda; čaj; káva Bar, denne: 10:00-00:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Hotely Mallorca