200 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Hotel Rivijera **

Popis

Poloha: nachádza sa v rozľahlom parku v bezprostrednej blízkosti pláže na začiatku letoviska Makarska cca 1 km od centra. Parkovisko v areáli.

Služby, šport, zábava: recepcia, reštaurácia, zmenáreň, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, športové ihrisko, volejbal.

Ubytovanie: 2-lôžkové izby, kúpeľňa/WC, TV, chladnička,bez balkóna.

Stravovanie: polpenzia - raňajky formou bufetových stolov, večere- výber z menu, šalátový a dezert bufet.

Pláž: okruhliaková, cca 150-300 m.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Stredná Dalmácia