Priamo pri pláži | Typ pláže: skalnatá, mólo, obtiažny prístup, betónové pláty

Popis

Popis hotela Hotel Roca Mar ****

Poloha: Aparthotel Rocamar se nachází na jižním pobřeží ostrova Madeira. Centrum městečka Canico de Bajzo je vzdáleno cca 2,5 km od hotelu, hlavní město Funchal je vzdáleno od hotelu cca 10 minut jízdy.

Vybavení: Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén vnitřní a venkovní, televizní místnost a terasa na opalování, jacuzzi, lázně, masáže, kosmetika.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV se sat., telefon, minibar, trezor.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek večeře nebo All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Vstup do moře je po schodech a žebřících.

Sport a zábava: Posilovna, tenis, biliár.

Golfové hřiště jsou vzdálené Palhero Golf 8 km, Santo de Serra 14 km od hotelu.

Program pobytového zájezdu Madeira - Ostrov květin:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Madeira, přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - předposlední den: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Madeiry, let na trase do Prahy (Vídně).

Odlety na Madeiru jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Portugalsko

Z dvoch krajín na Pyrenejskom polostrove predstavuje Portugalsko tú menšiu a hlavne nedocenenú turistickú destináciu. Portugalsko láka každoročne tisíce Slovákov na vôňu pomarančov i ďalšieho ovocia, ako aj na chuť pravého portského vína. Juh krajiny je preslávený nádhernými plážami a bohatým nočným životom. Ide predovšetkým o oblasť Algarve, kde je vybudovaných najviac hotelov a je tu najteplejšie more v rámci Portugalska. Stred krajiny uspokojí milovníkov histórie vďaka početným kultúrnym pamiatkam a hlavnému mestu Lisabon. Sever zas vábi na staré ľudové tradície v malých dedinkách a na povestné vínne pivnice. Je tu najväčšia sila portugalského patriotizmu a centrom oblasti je veľmi známe Porto. Portugalsko má asi desať a pol milióna obyvateľov, asi rovnako ako Česká republika. K Portugalsku patria aj ďalšie dve obľúbené ostrovné destinácie, ktorými sú Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1.5.2017 bude v meste Santa Cruz na portugalskom ostrove Madeira vyberaná pobytová taxa ecotax vo výške 1 EUR/os./noc, max 5 EUR/os./pobyt. Poplatok bude hradený priamo v mieste pobytu ubytovateľovi. Nariadenie sa vzťahuje na všetky typy ubytovacích zariadení v obci Santa Cruz. Od poplatku sú oslobodené osoby do 18 rokov.