Priamo pri pláži | Typ pláže: skalnatá, obtiažny prístup, betónové pláty

Popis

Popis hotela Hotel Royal Orchid ****

Poloha

hotel se nachází v hotelové čtvrti městečka Canico de Baixo na skále nad mořem. Na stejném útesů se nachází i sesterské hotely Roca Mar a Cais da Oliveira, se kterými má hotel společné prostory a mnoho služeb. Přístup k moři po schodišti a přímý vstup do moře po žebříku. Vzdálenost od centra městečka je cca 2,5km a od hlavního města Funchalu cca 15km.

Vybavení hotelu

restaurace a bar, společenská místnost, konferenční sál, vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, fitness centrum, wellness centrum, potápěčské centrum, internetový koutek, Wi-Fi, shuttle bus do Funchalu.

Vybavení pokoje

Pokoj typu Studio s výhledem na krajinu s klimatizací, částečným výhledem na moře, obývacím pokojem s kuchyňským koutkem, koupelnou, WC, LCD TV, lednička, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek). Část studií má balkon/terasu. Za příplatek možnost Studio s plnohodnotným výhledem na moře.

Stravování v hotelu

snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze nebo All inclusive.

Služby v ceně zájezdu

klimatizace, fitness centrum, Wi-Fi, shuttle bus do Funchalu.

Služby za poplatek

potápění, pevný internet, wellness centrum, trezor.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Portugalsko

Z dvoch krajín na Pyrenejskom polostrove predstavuje Portugalsko tú menšiu a hlavne nedocenenú turistickú destináciu. Portugalsko láka každoročne tisíce Slovákov na vôňu pomarančov i ďalšieho ovocia, ako aj na chuť pravého portského vína. Juh krajiny je preslávený nádhernými plážami a bohatým nočným životom. Ide predovšetkým o oblasť Algarve, kde je vybudovaných najviac hotelov a je tu najteplejšie more v rámci Portugalska. Stred krajiny uspokojí milovníkov histórie vďaka početným kultúrnym pamiatkam a hlavnému mestu Lisabon. Sever zas vábi na staré ľudové tradície v malých dedinkách a na povestné vínne pivnice. Je tu najväčšia sila portugalského patriotizmu a centrom oblasti je veľmi známe Porto. Portugalsko má asi desať a pol milióna obyvateľov, asi rovnako ako Česká republika. K Portugalsku patria aj ďalšie dve obľúbené ostrovné destinácie, ktorými sú Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1.5.2017 bude v meste Santa Cruz na portugalskom ostrove Madeira vyberaná pobytová taxa ecotax vo výške 1 EUR/os./noc, max 5 EUR/os./pobyt. Poplatok bude hradený priamo v mieste pobytu ubytovateľovi. Nariadenie sa vzťahuje na všetky typy ubytovacích zariadení v obci Santa Cruz. Od poplatku sú oslobodené osoby do 18 rokov.

Hotel Royal Orchid ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospelú osobu