1000 m od zjazdovky

Popis

Popis hotela Hotel Sanotel ****

Popis

Moderný, štýlový rodinný hotel na krásnom mieste, pozostávajúci z dvoch bezprostredne priľahlých budov, s výhľadom na slávny vodopád Bad Gastein.

umiestnenie a vzdialenosť

Centrum: Bad Gastein 400 m, Verejný krytý bazén: Felsenbad Bad Gastein 900 m, Nákupy: Bad Gastein 300 m, Vlaková stanica: Bad Gastein 900 m, Letisko: Salzburg 97 km, Resort Nadmorská výška: 1000 m, Hotel Shuttle:

všeobecné vybavenie

Recepcia, Hala / hala: Salónik, Miestnosť na čítanie, Výťah, Parkovanie: voľné veľmi obmedzené množstvo, Garáž: platí sa na mieste, Euro 12, - denne, veľká jedáleň.

vybavenie izieb

Detské postieľky ako ďalšie postele nie sú možné, Vaňa / sprcha / WC, Sušič na vlasy, Balkón / terasa: niektoré, Rádio, Telefón, SAT TV, Nefajčiarske, Priestranné izby.

typy izieb a apartmány

2 posteľová vaňa / sprcha / WC, ~ 22 m2, 2-4 posteľová vaňa / sprcha / WC, ~ 22 m2.

Fitness, wellness

Wellness oblasť: ~ 150 m2, deti do 13,9 rokov nie sú povolené v saune. Deti od 14 rokov sú dovolené pod dohľadom dospelých. Deti sú povolené v zostávajúcej kúpeľnej oblasti bez vekových obmedzení. Krytý bazén 5 x 11 m, Parný kúpeľ, Sauna, Fínska sauna, Bio sauna, Otváracie hodiny: denne od 15:00 do 21:00.

Fitness, Wellness, Služby na mieste

Masáže.

Stravovanie

Polpenzia, raňajkový bufet: teplé a studené jedlá, večera formou bufetu.

Aktivity v cene

Gastein Card.

Deti

Detská postieľka: na vyžiadanie.

Domáci maznáčikovia

Zvieratá nie sú povolené.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salzbursko