400 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Santa Lucia ****

Poloha

Ve svahu nad pobřežní silnicí, s panoramatickým výhledem na moře, cca 5 km od městečka Tropea (minibus zdarma, po 21 hod. za poplatek) s možnostmi nákupů, restauracemi a bary.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, výťah v hlavnej budove, reštaurácia, lobby bar, spoločenská miestnosť s TV, obchodík s miestnymi produktami. Vonku bazén s vírivkou, terasa s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, osušky za poplatok, bar pri bazéne.

Izby

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor (za poplatek), minibar, balkon nebo terasa. DRSS: viz DR, směrem k moři.

Zábava

Animační programy v hlavní sezoně.

Stravovanie

Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu, k jídlu voda a stolní víno (omezené množství).

Pláž

Písečná pláž Lido Calypso v Tropee cca 10 min. jízdy, lehátka a slunečníky za poplatek, hotelový minibus zdarma.

Športová ponuka

Zdarma: tenisový kurt (osvětlení za poplatek). Za poplatek: stolní tenis, fitness a biliár.

Pre deti

Brouzdaliště, miniklub, dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Extra služby

Na místě povinná platba pobytové taxy - cca 1-3 eur/os./den.

Pre handicapovaných

Niekoľko izieb prispôsobených pre hendikepovaných klientov.

Internet

Zdarma: WiFi ve společných prostorách.

Platobné karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Maximálna obsadenosť

Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě Dítě do 12 let

Doba transferu

70 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Kalábria